Narty wszechstronne

Co otrzymamy z połączenia nart karwingowych z technologią freeride'ową? Narty Rossignol Alias, które doskonale dopasowują się do terenu i warunków śniegowych.

Dzięki zastosowaniu w nartach karwingowych innowacyjnego rockera znanego dotychczas przede wszystkim ze sprzętu dla amatorów jazdy poza trasami (system Autoturn) Aliasy gwarantują zdecydowanie lepszą kontrolę na różnych typach pokrywy śnieżnej. Jak zapewnia producent, narty ''płyną'' po stoku dając narciarzowi wspaniałe wyczucie śniegu. Dzięki temu ze swoją niesamowitą wszechstronnością Allias jest idealny dla średniozaawansowanych i okazjonalnych narciarzy, dla których przyjemność z jazdy jest najważniejsza oraz chcących naturalnie przechodzić na wyższy poziom zaawansowania.

Jak działa system Autoturn?

Na trasach i twardym śniegu środkowa część narty pozostaje w stałym kontakcie ze śniegiem, a przód i tył są uniesione dzięki rockerowi. Dzięki temu, Alias jest łatwy w kontroli oraz perfekcyjnie inicjuje skręty. Przy większych prędkościach oraz w zakrętach cała narta dotyka śniegu, dzięki temu krawędzie mocno 'wgryzają się'' w śnieg, czyniąc jazdę bardzo stabilną.

W miękkim, zmiennym śniegu i terenie, takim jak muldy, podniesione przody i tyły nart ''płyną'' wynosząc narciarza na wyższy poziom stabilności i równowagi.

Dla kogo?

Dla średniozaawansowanych narciarzy i zaczynających przygodę z nartami.