Uniwersalny plecak narciarski

Masz problem ze spakowaniem się na narciarską wyprawę? A może po prostu lubisz mieć dużo pod ręką w trakcie zwykłego narciarskiego czy snowboardowego szaleństwa? Plecak Salewa Apogee 28 - to może być rozwiązanie.

Jak informuje producent podstawowym przeznaczeniem Apogee jest wspinaczka z nartami, ski touring czy freeriding. Ale tak naprawdę to uniwersalny plecak górski. Świadczy o tym mocowanie na narty, snowboard, rakiety śnieżne (nie wszystko na raz), czekan oraz linę. Idealny dla skitourowców oraz freeriderów. Apogee 28 jest przystosowany do worków z płynami, posiada tzw. camel bag. Formowalna, wyjmowana płytka usztywniająca plecy gwarantuje perfekcyjnie dopasowanie. System ochrony pleców SALEWA ISB Board zaopatrzony w 22 panele ochronne zapewnia bezpieczeństwo i absorpcję uderzenia w przypadku upadku.

Wersja damska dopasowana anatomicznie do budowy kobiety: węższe pasy naramienne, punkt podparcia zoptymalizowany pod względem szerokości ramion kobiecych. Dla maksymalnego komfortu zmieniona dolna część psa naramiennego. Ostrzejszy kąt pasa biodrowego zapewnia optymalne rozłożenie ciężaru.

Sugerowana cena: 399,90 zł.