Skicentrum Deštné v Orlických horách

W pełni wyposażony ośrodek sportów zimowych z jedną z najdłuższych tras wieczornych w Czeskiej Republice.

Skicentrum Destne w Orlickich Górach) jest w pełni wyposażonym ośrodkiem sportów zimowych. Jeden skipass obejmuje pięć sztucznie zaśnieżonych tras zjazdowych o różnym poziomie trudności. Dla miłośników freestyle'u jest tu pierwszej klasy, profesjonalnie utrzymywany każdego dnia Gravity Park z licznymi skoczniami i przeszkodami. Miłośnicy narciarstwa biegowego mogą skorzystać z ponad 100 km ratrakowanych tras lub sportowych tras (okręgów) biegowych w samym ośrodku.

Dużą popularnością cieszą się także wieczorne zjazdy na nartach przy wyciągu krzesełkowym, który w sezonie jest otwarty w godz. 18.00-21.00. Oświetlone trasy zjazdowe - sportowa (czerwona) i turystyczna (niebieska) o całkowitej długości 2100 m - tworzą jedną z najdłuższych tras wieczornych w Czeskiej Republice.

W samym ośrodku znajduje się bardzo dobra szkoła narciarska i snowboardowa z certyfikatem APUL, która ma do dyspozycji między innymi dwa własne wyciągi linowe z dziecięcym placem zabaw. W ośrodku mieści się także profesjonalnie wyposażony serwis z wypożyczalnią wszelkiego sprzętu.

Charakterystyczna dla Deštnégo jest przyjemna, spokojna atmosfera oraz całkowicie darmowy parking blisko tras zjazdowych. Gości usatysfakcjonują także różnorodne możliwości zakwaterowania i wyżywienia.

Wyciągi narciarskie - 7

wyciągi orczykowe - 6

wyciąg krzesełkowy - 1

całkowita przepustowość 6800 osób/godz.

Trasy zjazdowe - 5

1 trasa czarna, 1 trasa czerwona, 3 trasy niebieskie

wszystkie trasy sztucznie zaśnieżane w 100 proc.

Noclegi

Ponad 2500 miejsc noclegowych różnych kategorii. Można znaleźć tu hotele, pensjonaty, chaty górskie, kwatery prywatne i kempingi. Informacje o zakwaterowaniu na stronie www.destne.info, e-mail: info@destne.info, tel. (+420) 492 601 601

Usługi

szkoła narciarska i snowboardowa

2 wypożyczalnie i serwis sprzętu

snowpark

bezpłatny parking

mały basen kryty

wypożyczalnia quadów

bankomat

kantor

centrum informacyjne

różnorodna oferta wyżywienia

dyskoteka

Skicentrum Deštné w Orlickich Górach

Centrum Informacyjne

517 91 Deštné v Orlických horách, nr 164

Czeska Republika

tel. (+420) 492 601 601

e-mail: info@destne.info, sportprofi@sportprofi.cz

www.sportprofi.cz

">www.destne.info

Copyright © Agora SA