Jak wyposażyć dziecko na narty - sprzęt

Jedną z najlepszych rzeczy w narciarstwie jest fakt, że można je uprawiać zbiorowo. Albo z grupą przyjaciół albo z rodziną. Dla wszystkich, którzy planują zażyć odrobiny białego szaleństwa wraz ze swoimi pociechami przygotowaliśmy krótki przegląd sprzętu dla dzieci. Zaczniemy od nart i butów.
Narty Salomon Mini Kart L Narty Salomon Mini Kart L materiały prasowe

Narty Salomon Mini Kart L

Profesjonalne narty dla najmłodszych, ambitnych narciarzy. Wyróżniają się ciekawą grafiką i bardzo solidną konstrukcją, przy tym dzięki zastosowanym materiałom są lekkie i bardzo zwrotne. Górna warstwa nart została wzmocniona.

Cena: 599 zł

Narty Salomon 2V RACE JR + L10 Narty Salomon 2V RACE JR + L10 materiały prasowe

Narty Salomon 2V RACE JR + L10

Technologia Salomon GS race zaimplementowana do nart dla przyszłych mistrzów. Precyzja, przyspieszenie i stabilność potrzebne podczas agresywnej i dynamicznej jazdy. Narta która znakomicie trzyma krawędź. Sprężystość i stabilność gwarantuje rdzeń wykonany w całości z drewna. Specjalna struktura chroni górną warstwę nart. Dostępne w zestawie z lekką, łatwą w obsłudze płytą.

Cena: 1249 zł

Armada model Coda Armada model Coda materiały prasowe

Armada model Coda

Armada, już od 10 lat dyktuje trendy we freeskiingu. Wśród ponad 20 modeli tej kalifornijskiej firmy, znalazły się również narty, których konstrukcja została dostosowana specjalnie do potrzeb najmłodszych fanów zimowej zabawy, którzy stawiają pierwsze kroki w snowparku.

Model Coda stworzony został do jazdy w każdych warunkach; od tras, przez halfpipe'y do snowparków. Narty te przeznaczone są dla młodych zawodników, którzy dopiero nabierają sił do poważniejszych startów. Dostępne długości: 136-150 cm. Narty przeznaczone dla dzieci w wieku 8-12 lat.

Cena: 949 zł

Armada El Rey Armada El Rey materiały prasowe

Armada El Rey

El Rey to najlepsza narta do codziennej jazdy, zarówno dla początkujących jak i bardziej doświadczonych freestyle'owców - jest to ulubiony model członków teamu Armada Skis&Outerwear do jazdy po miękkim wiosennym śniegu. Dostępne długości: 157-185 cm. Narty przeznaczone dla dzieci od 13 lat.

Cena: 1499 zł

Armada Cantika Armada Cantika materiały prasowe

Armada Cantika

Cantika to wymarzony model dla nieco starszych narciarek. Stabilna narta, która wybacza błędy idealnie nadaje się do nauki nowych trików. To również doskonały wybór jeżeli chodzi o relację jakości do ceny. Dostępne długości: 150-164 cm. Narty przeznaczone dla dzieci od 13 lat.

Cena: 1499 zł

Narty Rossignol Princess Narty Rossignol Princess materiały prasowe

Narty Rossignol Princess (100-110 cm)

Princess - to model dziewczęcy, idealny dla najmłodszych, stworzony do nauki i pierwszych skrętów. Bardzo dydaktyczny gwarantuje solidną bazę pod przyszłe postępy. Przystosowany do montażu wiązań dziecięcych.

Cena: - 579zł

Narty Rossignol Robot Open Narty Rossignol Robot Open materiały prasowe

Narty Rossignol Robot Open (100-110 cm)

Robot - to model dla małych chłopców idealny do nauki i pierwszych skrętów. Bardzo dydaktyczny, gwarantuje solidną bazę pod przyszłe postępy. Przystosowany do montażu wiązań dziecinnych. Na trasy - 90 %.

Cena: 579zł

Narty Rossignol Diva Narty Rossignol Diva materiały prasowe

Narty Rossignol Diva

Model Diva przeznaczony jest dla aspirujących zawodniczek i dziewczyn o zacięciu sportowym. Zastosowano konstrukcję ROSSITOP dla poprawy wytrzymałości. Diva ma progesywny flex aby lepiej dopasowac rozmiar narty do wzorstu i wagi narciarza. bardzo uniewerslany i wszechstronny model, iedalny w każde warunki. Model Diva ugruntowuje technikę i stanowi solidną podstawę pod dalszy, sportowy rozwój młodego narciarza. Model sportowy/wyczynowy wiązania juniorskie z lifterem 6mm.

Cena: 899zł

Buty Rossignol R18 Buty Rossignol R18 materiały prasowe

Buty Rossignol R18

Idealny but dla dzieci, które zaczynają swoją przygodę z nartami. But otwiera się szeroko umożliwiając łatwe zakładanie i zdejmowanie dla nawet najmłodszych dzieci. Jedena, prosta klamra to najszybszy sposób dla rodziców, aby ich maluch znalazły się na stoku. Niewielka sztywność butów jest idealna dla opanowywania podstawowych technik. Kolor czarny/czerwony/biały

Cena: 229zł

Buty Rossignol Radical Pro 70 Buty Rossignol Radical Pro 70 materiały prasowe

Buty Rossignol Radical Pro 70

Radical Pro 70 stworzone dla juniorów. Ma łatwą do zginania skorupę połączoną mechanicznym zawiasem. But z progresywnym ugięciem z indeksem 70 jest idealny dla małych zawodników do ciągłego polepszania swoich umiejętności.

Cena: 899zł

Buty Salomon XC 90 jr Buty Salomon XC 90 jr materiały prasowe

Buty Salomon XC 90 jr

Najwyższej jakości buty dla juniorów. W ich konstrukcji zastosowano rozwiązania wykorzystywane w "dorosłych" modelach, dostosowano je jednak do potrzeb juniorów. Mają nieco niższą cholewkę i łagodniejszy flex. Wkładka My Custom Fit Comfort z formowanym termicznie językiem poprawia komfort piszczeli.

Cena: 779 zł

Buty Salomon T3 Girlie Buty Salomon T3 Girlie materiały prasowe

Buty Salomon T3 Girlie

Łatwe w użytkowaniu, wygodne i ciepłe buty juniorskie o ciekawej grafice. Gwarantują komfort i ochronę przez cały długi dzień spędzony na stoku. Dodatkową izolację termiczną oraz komfort użytkowania zapewnia wykończenie z wygodnego futerka. Mankiet o niższym profilu dopasowany do kształtu łydek juniorów. Wymienne nakładki stosowane w okolicach palców i pięty.

Cena: 359 zł

Buty Salomon T1 Buty Salomon T1 materiały prasowe

Buty Salomon T1

Pierwsze buty dla dzieciaków. T1 to ciepły, lekki i łatwy w użytkowaniu model dla najmniejszych adeptów narciarstwa. Wkładka Thermicfit dopasowuje się do anatomicznej budowy nogi użytkownika. Pętla na języku pomaga w zakładaniu. Ciepło oraz wygodę gwarantuje wykończenie z futerka.

Cena: 239 zł

Buty Salomon  XC 110 jr Buty Salomon XC 110 jr materiały prasowe

Buty Salomon XC 110 jr

Najwyższej jakości buty zawodnicze dla dorosłych w wersji juniorskiej - z łagodniejszym flexem i niższą cholewką. Precyzyjne, gwarantują doskonały przekaz sił. Wkładka My Custom Fit Pro precyzyjnie się dopasowuje zwiększając komfort użytkowania. Możliwość dopasowania pochylenia mankietu do kształtu łydki dzięki cantingowi. Bardzo wytrzymałe i estetycznie wykończone aluminiowe klamry.

Cena: 999 zł