Targi Slide: wyróżniony sprzęt na stok

Salomon, Falke i Scott - ci producenci sprzętu sportowego mogą uznać brytyjskie targi Slide za bardzo udane. To właśnie ich sprzęt został wyróżniony nagrodami dla najlepszych produktów sezonu zimowego 2011/2012.
Narty Salomon BBR Narty Salomon BBR Narty Salomon BBR

Narty Salomon BBR

W kategorii sprzęt triumfowała firma Salomon i jej najnowsze dziecko, narty BBR. Deski zostały zaprojektowane przez Bertranda Kraffta nazywanego także ''Beber'' - stąd nazwa BBR. Przy tworzeniu nart, przeznaczonych zarówno do jazdy poza trasami jak i na przygotowanych stokach, Krafft wyraźnie inspirował się rozwiązaniami stosowanymi w sportach wodnych: surfingu i nartach wodnych. Dzięki temu Salomon BBR mają np. bardzo szeroki zarówno nos oraz sporych rozmiarów rocker umożliwiający łatwiejsze poruszanie się po miękkim śniegu. Z drugiej strony wąska talia i wąski ogon mają zapewniać doskonały komfort jazdy na stoku.

Notice OTG Notice OTG Gogle Scott Notice OTG

Gogle Scott Notice OTG

Najnowszy narciarsko-snowboardowy produkt Scotta został doceniony za rewolucyjną technologię FIT. Dzięki niej użytkownik łatwo może dopasować kształt okularów do kształtu swojej twarzy.
skarpety Falke skarpety Falke skarpety Falke

Dziecięce skarpety Falke

W kategorii odzież zwyciężyły narciarskie skarpety dziecięce Falke. - Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego początku 2011 roku.

Dołącz do nas na Facebooku