Dzieje się

 • Dziewczyny w snowparku czyli co to jest slopestyle?

  Dziewczyny w snowparku czyli co to jest slopestyle?

  Złośliwi mówią, że w snowparku dziewczyna ma przede wszystkim ładnie wyglądać, a poważne ewolucje zostawić chłopakom. W ostatnią sobotę na Gubałówce odbyła się jedyna w swoim rodzaju impreza łącząca freestyle'owe zawody dla kobiet z prawdziwym piknikiem na stoku - Pink Jam 2013. 74 dziewczyny udowadniały, że potrafią znacznie więcej, niż tylko ładnie wyglądać. Choć to oczywiście też.

 • Pink Jam, czyli kobiecy piknik zimowy [ZDJĘCIA]

  Pink Jam, czyli kobiecy piknik zimowy [ZDJĘCIA]

  Narciarki i snowboardzistki spotkały się w sobotę w snowparku na Gubałówce. Okazją był Pink Jam - zimowy piknik dla kobiet. Na drugą edycję tej imprezy zaprosiła Kasia Rusin, jedna z najlepszych polskich specjalistek od snowboardowego freestyle'u.

 • Jakub Ilewicz triumfuje na Harendzie

  Jakub Ilewicz triumfuje na Harendzie

  W Zakopanem rozegrano finał zawodów AZS Winter Cup objętych patronatem TAURON Bachleda Ski. Najlepsi narciarze wśród studentów od połowy grudnia rywalizowali w konkurencjach slalom oraz slalom gigant. Po sześciu przystankach eliminacyjnych szanse na końcowe zwycięstwo mieli już tylko Jakub Ilewicz oraz Karolina Klimek i to pomiędzy nimi rozegrała się walka o nagrodę główną - Toyotę Yaris.

 • Wielki finał AZS Winter Cup

  Wielki finał AZS Winter Cup

  Od początku sezonu ponad 100 alpejczyków z sekcji narciarskich największych polskich uczelni rywalizowało ze sobą podczas 6 przystanków tegorocznych zawodów AZS Winter Cup. Już w najbliższy piątek, 1 marca na zakopiańskiej Harendzie odbędzie się finał imprezy! Kto zwycięży w ostatecznej rozgrywce i stanie się posiadaczem nowej Toyoty Yaris?

 • SNOWSAIL 2013 - relacja

  SNOWSAIL 2013 - relacja

  W ostatni weekend lutego w Karpaczu odbyły się Mistrzostwa Polski Żeglarzy i Motorowodniaków w Narciarstwie i Snowboardingu SNOWSAIL 2013, których organizatorem jest szkoła żeglarstwa 4winds z Gdyni.