Dzieje się

 • Mistrzostwa Polski Amatorów w Kluszkowcach
 • PFO2014 czyli The North Face Polish Freeskiing Open 2014
 • World Snowboard Tour i światowe gwiazdy muzyki w Polsce! [BURN IN SNOW]
 • Panel freeride'owy na 11. KFG [KRAKÓW]

  Panel freeride'owy na 11. KFG [KRAKÓW]

  W dniach 6-8 grudnia 2013, podczas XI-tej edycji Krakowskiego Festiwalu Górskiego, odbędzie się Engelberg Pure Powder Panel Freeride - wydarzenie adresowane do wszystkich fanów jazdy poza trasami. W ramach panelu wyświetlone zostaną najnowsze filmy narciarskie i snowboardowe, będzie można wziąć udział w warsztatach oraz obejrzeć najnowszy sprzęt freeride'owy. Nie zabraknie także relacji z wypraw narciarskich, w tym opowieści Andrzeja Bargiela o zjeździe z ośmiotysięcznika Shisha Pangma.

 • Freeride Film Festival tour 2013 [KRAKÓW i WARSZAWA]

  Freeride Film Festival tour 2013 [KRAKÓW i WARSZAWA]

  Rusza kolejna edycja największego w Europie festiwalu filmów freeridowych. Freeride Film Festival Tour 2013 zawita 15 listopada br. do Krakowa, a dzień później do Warszawy. W czasie festiwalu odbędzie się zbiórka środków na obóz narciarski dla dzieci i młodzieży z Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD ?Helenów?.

 • "Negatyw" - polska produkcja freeskiingowa

  "Negatyw" - polska produkcja freeskiingowa

  9 listopada w Zakopanem odbędzie się uroczysta premiera nowego polskiego filmu freeskiingowego Łukasza Gabryelskiego pt."Negatyw". Na ekranie zobaczycie największe gwiazdy polskiej sceny freeski (m.in Szczepan Karpiel Bułecka czy Jan Krzysztof) na największych polskich i zagranicznych skoczniach, i w najlepszych snowparkach Europy. Po Zakopanem kolejne seanse odbędą się w Warszawie (16.11) i w Krakowie (29.11). Każdej projekcji towarzyszyć będzie afterparty.

 • Trenowałem z kadrą Polski
 • Into The Mind w warszawskim kinie Wisła

  Into The Mind w warszawskim kinie Wisła

  W dniu 25 października 2013, w kinie Wisła w Warszawie odbędzie się warszawska projekcja najnowszego dzieła wytwórni Sherpas Cinema - ?Into The Mind?. Na międzynarodowym festiwalu IF3 film został wybrany najlepszą freeskiingową produkcją roku, a jego premiera w Krakowie cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem.

 • Wystawa sprzętu freeski w Krakowie

  Wystawa sprzętu freeski w Krakowie

  28 września 2013, w kinie Kijów.Centrum w Krakowie odbędzie się światowa premiera  "Into The Mind" autorstwa kanadyjskiej wytwórni Sherpas Cinema - twórców słynnego "All I Can". Film to nie jedyna atrakcja tego dnia. Przed projekcją, w hallu kina będzie można nie tylko zobaczyć najnowsze kolekcje nart marek, które czynnie wspierają freeskiing, ale także sporo gadżetów i sprzętu potrzebnego narciarzom w górach. Uroku dodają wystawione na czas premiery fotografie narciarskie Tomka Rakoczego. Wystawa startuje o 16.00, a wstęp jest oczywiście wolny.

 • Światowa premiera "Into the Mind" w Krakowie

  Światowa premiera "Into the Mind" w Krakowie

  28 września 2013, w kinie Kijów.Centrum w Krakowie będzie można poczuć pierwszy, chłodny oddech zimy. Na ekranie zagości światowa premiera długo zapowiadanej produkcji "Into The Mind" autorstwa kanadyjskiej wytwórni Sherpas Cinema - twórców wielokrotnie nagradzanego na całym świecie filmu narciarskiego "All I Can".

 • Katarzyna Wąsek podbija antypody. Australijskie złoto dla młodej ustronianki!

  Katarzyna Wąsek podbija antypody. Australijskie złoto dla młodej ustronianki!

  W rozgrywanych obecnie (12-16.08) w Thredbo Mistrzostwach Australii w Narciarstwie Alpejskim Polka Katarzyna Wąsek zajęła rewelacyjne, piąte miejsce w slalomie. 17-sto letnia Ustronianka była najszybszą juniorką na trasie, co daje jej tytuł mistrzyni Australii w slalomie 2013 w kategorii junior. W zawodach startowało również dwóch polskich zawodników. Kuba Ilewicz był ósmy, a Piotr Oramus 22.

 • Katarzyna Wąsek druga w zawodach FIS w Australii!
 • XVI memoriał Piotra Malinowskiego

  XVI memoriał Piotra Malinowskiego

  Ponad 200 zawodników z Czech, Słowacji i Polski stanęło na starcie XVI Memoriału Piotra Malinowskiego. W tym roku trasa dla zawodników prowadziła długą, przepiękną i ciekawą trasę prowadzącą przez pięć tatrzańskich przełęczy - Liliowe, Świnicką, Karb, Zawrat i Kozią.

 • Znamy Mistrza Polski amatorów w slalomie gigancie

  Znamy Mistrza Polski amatorów w slalomie gigancie

  W sobotę 13 kwietnia na Kasprowym Wierchu rozegrano wielki finał Mistrzostw Polski Amatorów w slalomie gigancie. Tym samym zakończył się trwający przez całą zimę cykl zawodów dla amatorów narciarstwa zjazdowego. Najszybszymi alpejczykami tego dnia okazali się Agnieszka Schwenk oraz Michał Wojtiuk i to właśnie oni zostali nowymi Mistrzami Polski.

 • Finałowa walka alpejczyków o tytuł Mistrza Polski Amatorów w slalomie gigancie.