NARTY WE WŁOSZECH

 • Długi weekend w Tre Cime Dolimiti [WIDEO i FOTO]

  Długi weekend w Tre Cime Dolimiti [WIDEO i FOTO]

  Cztery dni urlopu wykorzystane do maksimum. Narciarska wycieczka Giro delle Cime, karmienie reniferów, wieczorna jazda, sanki i przejazd po najbardziej stromej trasie w całych Włoszech. Na nartach i ratrakiem.

 • Jak zorganizować sobie tanie wakacje na nartach we Włoszech

  Jak zorganizować sobie tanie wakacje na nartach we Włoszech

  Utarło się przekonanie, że tydzień na nartach we Włoszech jest droższy niż ten spędzony w pensjonacie np. w Gliczarowie. Słusznie, bo to prawda. Ale warunki narciarskie na naszych polskich stokach i w Dolomitach są absolutne nieporównywalne, a różnica w kosztach może być naprawdę niewielka. Nie taki wyjazd drogi, jak go dobrze zaplanujesz.

 • Wstrzymaj oddech z zachwytu! Czyli czego nie przegapić w Trentino
 • Wielkie włoskie wakacje w Trentino

  Wielkie włoskie wakacje w Trentino

  Życie jest piękne. Szczególnie w Trentino. A jak jest, to trzeba brać je garściami. Poznaj cztery mocne argumenty, by nie odkładać zimowych wakacji w tym regionie.

 • Rodzinne wakacje na nartach. Mission possibile
 • Określ jakim typem narciarza jesteś i wybierz najlepszy dla siebie ośrodek narciarski!
 • Południowy Tyrol. 10 rad dla jadących w Dolomity

  Południowy Tyrol. 10 rad dla jadących w Dolomity

  Jeśli zdecydowaliście się wyjechać na ferie zimowe we włoskie Dolomity, a w szczególności do Południowego Tyrolu - ten tekst jest dla Was! Znajdziecie tu 10 podpowiedzi odnośnie tego, co warto sprawdzić przed wyjazdem oraz czego szukać i próbować na miejscu. Dzięki temu Wasz wyjazd może okazać się nie tylko przyjemniejszy, ale także prostszy.

 • #SüdtirolTrip - odkrywamy Inne Włochy [ZAPOWIEDŹ]

  #SüdtirolTrip - odkrywamy Inne Włochy [ZAPOWIEDŹ]

  Czwórka przyjaciół, cztery różne punkty widzenia i jeden kierunek wyjazdu. Ekipa Na Narty.sport.pl i FREERIDERS wyrusza na dwutygodniową wyprawę do Południowego Tyrolu. Poszukają najlepszych stoków w regionie, zjadą trasami Pucharu Świata, sprawdzą potencjał skiturowy i freeridowy tego kawałka Dolomitów. Po całym dniu na stoku skosztują lokalnych specjałów i tupną narciarskim butem w barach Apres ski. #SüdtirolTrip to wyprawa, którą warto śledzić!

 • Przegląd narciarskich regionów Włoch [cz. 2] Veneto

  Przegląd narciarskich regionów Włoch [cz. 2] Veneto

  W świecie narciarskim Veneto nie plasowałoby się na szczycie popularności wśród włoskich regionów gdyby nie jedna, legendarna stacja - Cortina d'Ampezzo. W 2013 w prestiżowym rankingu World Ski Awards Cortina wygrała ona miano najlepszego ośrodka narciarskiego we Włoszech (w kolejnych latach ustąpiła Val Gardenie). Podczas minionego weekendu znowu głośno było o Cortinie z powodu kolejnej wygranej Lindsey Vonn - własnie w tym kurorcie.

 • Jak powstaje sztuczny śnieg

  Jak powstaje sztuczny śnieg

  Zima taka jak ta, boleśnie udowadnia, że bez sztucznego naśnieżania nie da się prowadzić ośrodka narciarskiego. Dotyczy to nie tylko naszego kawałka Europy, ale praktycznie całego świata. To dzięki sztucznemu naśnieżaniu wiele alpejskich ośrodków daje swoim klientom gwarancję dobrej zabawy, najczęściej aż do kwietnia. Myślisz, że żeby śnieżyć, na dworze musi panować mróz? Jesteś w błędzie

Copyright © Agora SA