Austria

 • Baza austriackich ośrodków narciarskich
 • Hochzillertal - królowa rankingów

  Hochzillertal - królowa rankingów

  Region Ski-optimal Hochzillertal Kaltenbach wciąż udoskonala swoje stoki, a wraz z nimi ofertę dla miłośników sportów zimowych. Aktualnie jest w tu 181 km przygotowanych tras zjazdowych o wszystkich stopniach trudności. Austriacy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

 • Nassfeld - Hermagor

  Nassfeld - Hermagor

  Położony tuż przy granicy z Włochami ośrodek Nassfeld, jeden z najwyżej ocenianych Austriackich terenów narciarskich, podbija serca swych gości dzięki 110 kilometrom profesjonalnie utrzymanych stoków o zróżnicowanym stopniu trudności, 30 nowoczesnym kolejkom linowym i dużej ilości słońca.

 • Tyrol Wschodni - kraina południowych stoków
 • Tiroler Oberland - jazda na granicy.

  Tiroler Oberland - jazda na granicy.

  Specjalność regionu Tiroler Oberland to przekraczanie granic. Z tutejszych stoków można bardzo szybko dotrzeć do Włoch i Szwajcarii. Dziewięć dużych terenów narciarskich i jeden karnet na ponad 400 kilometrów przygotowanych tras.

 • Alpbachtal - Narciarski klejnot w austriackim Tyrolu

  Alpbachtal - Narciarski klejnot w austriackim Tyrolu

  Mało znany, rozwijający się ośrodek narciarski Alpbachtal Wildschönau położony w malowniczej dolinie. 145 kilometrów tras, 47 wyciągów, 24 tradycyjne drewniane chaty i 3 snowparki tworzą ciekawą mieszankę dla narciarzy ceniących sobie różnorodność stacji narciarskich.

 • Konkurs "Ulep sobie urlop" - wygraj tygodniowy wyjazd do Austrii
 • Lodowiec, góry i jezioro - Zell am See-Kaprun.

  Lodowiec, góry i jezioro - Zell am See-Kaprun.

  Zell am See-Kaprun - do dyspozycji narciarzy jest tutaj 138 kilometrów tras zjazdowych wszystkich stopni trudności i ponad 50 wyciągów. Bardzo dobre warunki narciarskie przez ponad pół roku, zróżnicowany stopień trudności stoków, spektakularna widok z platformy na wysokości 3000 metrów, Tauern Spa, aprés ski i regionalna kuchnia - tymi atrakcjami kusi region Zell am See-Kaprun.

 • Narciarskie wrażenia w Vorarlbergu
 • Karyntia - 1000 km tras

  Karyntia - 1000 km tras

  Ponad 1000 km stoków w 31 ośrodkach narciarskich Karyntii i Wschodniego Tyrolu to bardzo zróżnicowane tereny narciarskie. Oprócz dobrze przygotowanych, stromych alpejskich stoków, można tu znaleźć regiony  w sam raz dla rodzin, gdzie zbocza są łagodne, a pośpiech nie istnieje. Jeszcze inne miejsca są idealne dla miłośników narciarstwa pozatrasowego i ekstremalnego.

 • Lodowiec Mölltaler

  Lodowiec Mölltaler

  Mölltal - jedyny w Karyntii teren narciarski na lodowcu. Jeśli wierzyć statystykom, to południowe zbocza Alp są najbardziej słonecznym regionem w Austrii. W okolicy Mölltaler Gletscher na narciarzy oczekuje w sumie 15 wyciągów (głównie krzesełkowych), 71 km tras na lodowcu i 25 km tras alternatywnych.

 • St. Anton am Arlberg

  St. Anton am Arlberg

  Gwarantowane warunki narciarskie od początku grudnia do końca kwietnia, 79 kolejek i wyciągów na terenie całego regionu, 280 kilometrów oznaczonych stoków narciarskich i 180 kilometrów tras alternatywnych na wolnym terenie oraz wysokiej klasy snowpark to najważniejsze argumenty przemawiające za wyborem St. Anton am Arlberg na zimowy urlop.

 • 6 regionów wypoczynkowych w Voralbergu
 • Vorarlberg w skrócie

  Vorarlberg w skrócie

  Vorarlberg leży w zachodniej części Austrii, na pograniczu czterech państw nad Jeziorem Bodeńskim. Dobrosąsiedzkie stosunki utrzymuje z Niemcami, Szwajcarią i Księstwem Liechtenstein. Vorarlberg to kraj wrażliwy na sztukę i dynamiczny, dostarczający wielu nowych impulsów w rozmaitych dziedzinach. Na każdym kroku widać jego otwartość: zadziwiająco nowoczesna architektura, niezwykłe projekty, atrakcyjne oferty, tworzone z troską o zachowanie wysokiej jakości.

 • Narty w Heiligenblut