Czechy

 • Nowości w czeskich ośrodkach narciarskich w sezonie 2014/2015

  Nowości w czeskich ośrodkach narciarskich w sezonie 2014/2015

  Przed zbliżającym się sezonem, czeskie ośrodki narciarskie zainwestowały w infrastrukturę setki milionów koron, chcąc zapewnić najwyższą jakość narciarzom i snowboarderom. Najwięcej środków przeznaczono na modernizację i budowę tras zjazdowych, powstaną także nowe kolejki i wyciągi, a także wydajniejsze systemy sztucznego naśnieżania.

 • Otwarcie sezonu w Szpindlerowym Młynie - 25 km tras za mniej niż 10 zł
 • Koprivna - narty i termy na weekendową wycieczkę

  Nowo otwarty stok w Malej Moravce kusi narciarzy z okolic Opola.  Po szusowaniu warto podjechać kawałek do Karlovej Studzianki. Miejscowość ta szczyci się, nie bez powodu, pięknie zachowaną starą (w dużej części drewnianą) zabudową zdrojową pięknego sudeckiego uzdrowiska, a także wielce ciekawą historią. Do samego końca II wojny światowej cała Karlova Studanka była prywatną własnością zakonu krzyżackiego. W XIX-wiecznym kompleksie zdrojowym przed dwoma laty oddano do użytku kompleks basenów SPA z wodą termalną.

 • Family Ski Park Bert

  Urocza dolina Prkenný Dul, w której znajduje się nasz ośrodek należy do miasta Žaclér. Dzięki swojemu położeniu i infrastrukturze Žaclér i jego mikroregion oferują doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku.

 • SKI Branna

  Ośrodek narciarski SKI Branna znajduje się bezpośrednio przy centrum górskiej miejscowości Branna w Jesionikach na wysokości 630-750 m nad poziomem morza. Jest tu doskonały dojazd autem lub autobusem, parking we ośrodku jest bezpłatny.

 • Dolni Moravice - Avalanche Skipark

  Nowo powstały ośrodek narciarski Skipark Avalanche znajduje się w regionie Wysokiego Jesionika (Hruby Jesenik) w miejscowości Dolni Moravice, około 10 km od najwyższej góry Moraw i Śląska - Praded (1492 m n.p.m.) i należy do najczęściej odwiedzanych ośrodków. W okolicy znajduje się wiele rezerwatów przyrody, panują tu dobre warunki dla narciarzy, snowboardzistów i narciarzy biegowych.

 • Kouty nad Desnou

  Kompleks narciarski Kouty to nowy ośrodek dla miłośników sportów zimowych, znajdujący się w parku krajobrazowym Jesioniki, w gminie Loucná nad Desnou. Jest to część miejscowości Kouty nad Desnou znajdującej się na wysokości 1100 m n. p. m.

 • SKIPARK Filipovice

  Nowoczesny ośrodek narciarski SKIPARK Filipovice znajduje się na malowniczym pogórzu Jesioników. Leży u stóp Cervenohorského sedla, bezpośrednio przy głównej drodze, 10 km od Jesen~ka i 28 km od przejścia granicznego w Polską.

 • Bukova Hora, SKIPARK Cervená Voda

  SKIPARK Cervená Voda jest najnowocześniejszym ośrodkiem narciarskim w Orlickich Górach z kompletnym zapleczem. Ośrodek został wybudowany i oddany do użytku w grudniu 2010. Już w pierwszym sezonie odwiedziło go ponad 70 tys narciarzy i gości.

 • Pricna Zlate Hory

  Ośrodek narciarski P ~ená znajduje się na skraju miasta Zlaté Hory na północnym podnóżu P ~enej hory (975 m n. m.) na wysokości 480 - 654 m n.p.m.

 • Hyncice pod Sušinou - Ski Areál Kralicák

  Spokój, dogodny dojazd i ponadstandardowy poziom usług - oto co, oferuje ośrodek narciarski Kralicák. Nie wahajcie się więc i przyjeżdżajcie z całą rodziną. Wszyscy narciarze, zarówno zaawansowani, jak i całkowicie początkujący, znajdą tu coś dla siebie!