NARTY W POLSCE

 • Wisłą Cieńków - relacja wideo [BLOG]
 • Skipass po polsku - 30 lat za światem?

  Skipass po polsku - 30 lat za światem?

  W ramach pracy jeżdżę po wielu alpejskich ośrodkach i spotykam się z ich przedstawicielami. Niemal każda stacja jest częścią jakiegoś większego regionu narciarskiego, w którym obowiązuje jeden wspólny skipass. A w Polsce? 10-przejazdowe karnety na pojedyncze wyciągi mają się dobrze, choć widać już światełko w tunelu. Tunelu, na końcu którego czeka Skipass Tatry, Szczyrk, a może nawet Skipass-Polska.

 • Narty w woj. świętokrzyskim

  Narty w woj. świętokrzyskim

  Już 170 km od Warszawy znajdziemy niemały ośrodek narciarski - Szwajcarię Bałtowską. Stacja leży na północnym zboczu wzgórza znajdującego się na terenie kompleksu turystycznego Jura Park Bałtów i przyciąga z każdym sezonem coraz większą liczbę narciarzy.

 • Mazury - nowy kierunek narciarski

  Mazury - nowy kierunek narciarski

  Tatry, Beskidy, Bieszczady - to miejsca gdzie w Polsce jeździmy na nartach. A może pojechać na Mazury? Tam też znajdziemy stoki do zjazdów, a przede wszystkim dziesiątki kilometrów tras na narty biegowe. Północny-wschód Polski jest dobrym wyborem na weekendy w czasie ferii - unikniemy kolejek do wyciągów i korków na trasach w góry.

 • Gdzie jeździć w Polsce? [RAPORT Z OŚRODKÓW NARCIARSKICH]
 • Korbielów ma nową kolejkę linową i czeka na gondole [FOTO]
 • Ciepłe ferie w środku zimy. Wszyscy marzą o śniegu
 • Słowacy gotowi zainwestować w Beskidach miliony euro

  Słowacy gotowi zainwestować w Beskidach miliony euro

  - Firma Tatry Mountain Resorts chciałaby stworzyć w Szczyrku nowoczesny ośrodek narciarski. Słowacy gotowi są wyłożyć na ten cel nawet 30 milionów euro. W dalszej perspektywie są zainteresowani kupnem ośrodka wczasowego Włókniarz. Słowacka strona wyraźnie jednak zaznacza: - Jak do tej pory ze strony COS i SON nie przejawiono chęci współpracy - informuje portal Beskidzka24.pl.

 • Sprzęt narciarski dla policjantów patrolujących stoki 

  Sprzęt narciarski dla policjantów patrolujących stoki 

  22 zestawy narciarskie (narty, buty, kije, kaski, gogle, rękawice oraz kominiarki) za kwotę prawie 60 tys. zł otrzymali policjanci patrolujący stoki. Wyposażenie zostało zakupione ze środków Komendy Głównej Policji. Sprzęt przekazał w poniedziałek zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Krakowie, młodszy inspektor Paweł Dzierżak.