NARTY W POLSCE

 • Marcowe słońce, czyli najlepsza pora na narty

  Marcowe słońce, czyli najlepsza pora na narty

  Grzeje słońce, a na stoku śnieg? Według nas nie ma nic lepszego, niż narty pod koniec sezonu! Dni są coraz dłuższe, więc nawet weekendowa wyprawa nabiera większego sensu. Dobrze Wam radzimy, ruszajcie skorzystać z dobrych warunków, szczególnie, że takie panują obecnie nie tylko w Alpach, ale również w polskich górach.

 • Zimo trwaj w najlepsze!

  Zimo trwaj w najlepsze!

  Za oknami +10 stopni i słońce, czyżby to pierwsze oznaki wiosny? Nic bardziej mylnego! To tylko chwilowe ocieplenie, a zima w polskich górach ma się bardzo dobrze. W kalendarzach dopiero druga połowa lutego, więc sezon narciarski trwa w najlepsze. Sezon wyjątkowy, bo już dawno nie widzieliśmy tak obfitych opadów śniegu. W całym kraju panują doskonałe warunki narciarskie. Nic, tylko wyrwać się na kilka dni i poszaleć na stoku!

 • Snowmaggedon w Tatrach. Sprzęt i szkolenia, które pozwalają przeżyć w górach zimą
 • Gruzja zaprasza narciarzy

  Gruzja zaprasza narciarzy

  Szusowaliście już gdzie tylko się dało w Polsce, Czechach i na Słowacji? Znane są wam również ośrodki w Alpach? A co byście powiedzieli na zimowy wyjazd do Gruzji? Tamtejsze ośrodki zachwycają warunkami.

 • Gruzja zaprasza narciarzy

  Gruzja zaprasza narciarzy

  Szusowaliście już gdzie tylko się dało w Polsce, Czechach i na Słowacji? Znane są wam również ośrodki w Alpach? A co byście powiedzieli na zimowy wyjazd do Gruzji? Tamtejsze ośrodki zachwycają warunkami.

 • Szczyrk otwiera sezon narciarski 2018/2019
 • Szczyrk nową zimową stolicą Polski?

  Szczyrk nową zimową stolicą Polski?

  To, co zaplanował minister górnictwa w latach 60., dziś w końcu staje się faktem. Mowa o ośrodku narciarskim z prawdziwego zdarzenia, z którego możemy być dumni w Europie.

 • Szczyrk Mountain Resort, nowe oblicze narciarstwa w Polsce

  Szczyrk Mountain Resort, nowe oblicze narciarstwa w Polsce

  Szczyrk to ośrodek dobrze znany polskim narciarzom, który odwiedzany przez coraz mniejsze liczby fanów białego szaleństwa popadał w zapomnienie. Od obecnego sezonu 2017/2018 zmieniło się wiele, a to dopiero początek. Ale po kolei.

 • Nowy dyrektor TPN - co nowego dla narciarzy? [WYWIAD]

  Nowy dyrektor TPN - co nowego dla narciarzy? [WYWIAD]

  Po 12 latach rządów Pawła Skawińskiego Tatrzański Park Narodowy zmienia kierownictwo. Minister, dziękując ustępującemu dyrektorowi, przekazał mu Złoty Medal, nadany przez prezydenta za Długoletnią Służbę. W Parku nastały czasy nowego ?króla?. O Słowakach w polskich Tatrach, sztucznym naśnieżaniu i jeździe poza wyznaczonymi trasami rozmawiamy z Szymonem Ziobrowskim, następcą Skawińskiego na stanowisku dyrektora TPN.

 • Zakopane, którego nie ma. Zimowa stolica Polski nie odkryła jeszcze XXI wieku
Copyright © Agora SA