Aktualności

 • Słowacja na Weekend - sezon start!

  Słowacja na Weekend - sezon start!

  W ośrodku Jasna - Chopok system sztucznego naśnieżania w połączeniu z naturalnym opadem umożliwił otwarcie pierwszych tras zjazdowych. Weekend 8-9.12 za południową granicą zapowiada się słonecznie i mroźno. Pierwsze otwarte stoki czekają na narciarzy.

 • Technologia ROCKER to nowy kanon w narciarstwie [Reklama]

  To afrodyzjak dla milionów narciarzy poszukujących nowych wrażeń i komfortu w jeździe. ROCKER połknął carving ze wszystkim, co ten dobrego zrobił dla narciarstwa i łącząc go z doświadczeniami nart freeride osiągnął rewolucyjny efekt.

 • Konkurs "Ulep sobie urlop" - wygraj tygodniowy wyjazd do Austrii
 • W Polskę na narty

  W Polskę na narty

  Nie możesz sobie pozwolić na narciarski urlop w Austrii, Francji lub Włoszech? Nie przejmuj się. Polskie ośrodki z roku na rok starają się zaoferować swoim gościom coraz lepsze warunki.

 • Snowboard. Jak przygotować się do sezonu zimowego?
 • KONKURS Few Words - wystarczy kilka słów

  KONKURS Few Words - wystarczy kilka słów

  Od 7. do 11. listopada na facebooku na narty.sport.pl trwa konkurs związany z premierą filmu Few Words. Do wygrania dwa zestawy ubrań z limitowanej kolekcji QUIKSILVER oraz 5 podwójnych zaproszeń na seans. Wymyśl hasło promujące zimę i wygraj. Wystarczy kilka słów.

 • Nowy sezon - nowa twarz serwisu narty.sport.pl

  Nowy sezon - nowa twarz serwisu narty.sport.pl

  Drodzy czytelnicy, wraz z nadejściem kolejnej zimy, serwis NA NARTY.SPORT.PL zmienia się, mamy nadzieję, na lepsze. Nowości, to nie tylko nazwa, ale również nawigacja, układ treści czy ogólniej, spektrum tematów, którymi chcielibyśmy się zajmować. Stawiam na fachowe, rzeczowe i praktyczne teksty, twardo stąpające po śniegu. Nie zabraknie jednak pięknych zdjęć, oryginalnych filmów i odrobiny zimowej magii.

 • Polska premiera filmu "Few Words" Candide'a Thovex 13. listopada w Warszawie

  Polska premiera filmu "Few Words" Candide'a Thovex 13. listopada w Warszawie

  13. listopada o 20.30 w warszawskim kinie Luna będziemy mieli okazję zobaczyć jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji narciarskich ostatnich lat - film Few Words Candide'a Thovex. Projekcja jest częścią europejskiego cyklu premier obejmującego między innymi Paryż, Londyn, Barcelonę i Warszawę. Na pokazie w Polsce obecna będzie ekipa odpowiedzialna za powstanie Few Words, w tym sam Candide.

 • Ubezpieczenia: nie daj się przerobić...[BLOGI]
 • Czekając na śnieg: Polska premiera "Superheroes of Stoke" w grudniu w Warszawie

  Czekając na śnieg: Polska premiera "Superheroes of Stoke" w grudniu w Warszawie

  Czwartego grudnia w kinie Iluzjon w Warszawie odbędzie się pokaz najnowszego filmu legendarnej wytwórni Matchstick Productions - "Superheroes of Stoke". O ile słowo legenda jest w ostatnich latach systematycznie nadużywane, wytwórnia MSP w pełni sobie na nie zasłużyła. 20 lat oryginalnych, spektakularnych i dyktujących trendy produkcji narciarskich to ich dotychczasowy dorobek.