Aktualności

 • Amatorski Puchar Szwajcarii Bałtowskiej

  Amatorski Puchar Szwajcarii Bałtowskiej

  14.02.2014 o godzinie 17.00, w ośrodku narciarskim Szwajcaria Bałtowska w województwie świętokrzyskim odbędą się amatorskie zawody w slalomie gigancie. Zajrzyj na blog stacji Szwajcaria Bałtowska żeby poznać więcej szczegółów.

 • Spodnie narciarskie 2014

  Spodnie narciarskie 2014

  Późna zima i wczesna wiosna to doskonały czas na kupno sprzętu narciarskiego. Ceny są zdecydowanie niższe, wybór wciąż duży, a na nartach jeździ się w tym czasie rewelacyjnie. Prezentujemy redakcyjny wybór spodni narciarskich z kolekcji 2014 ze średniej i górnej półki. Zarówno modele męskie jak i damskie. Większość z nich mieliśmy okazję przetestować podczas wyjazdu na austriackie lodowce.

 • 10 sprzedażowych hitów sprzętu narciarskiego
 • Tatrzańska Łomnica - idealna na jednodniowe wycieczki z Polski

  Tatrzańska Łomnica - idealna na jednodniowe wycieczki z Polski

  Jak pokazały ostatnie lata, na Kasprowy Wierch nie zawsze można liczyć. O ile mniejsze stoki na Podhalu są z reguły bardzo skutecznie dośnieżane i warunki nie zależą tam od naturalnych opadów, o tyle największy polski ośrodek w Tatrach w pełni podlega kaprysom pogody. Ci, którym w takich wypadkach jazda pod Nosalem nie wystarczy, mogą wybrać się na wycieczkę do najwyższego ośrodkach narciarskiego w Tatrach, zaledwie godzinę drogi od Zakopanego.

 • KONKURS: Twoje wymarzone wakacje

  KONKURS: Twoje wymarzone wakacje

  Stwórz kolaż pokazujący Twoje wymarzone wakacje i wygraj kupon wakacyjny o wartości 3000 zł na dowolnie wybraną wycieczkę z katalogu TUI.

 • Weekend w ośrodku Jasna-Chopok na Słowacji. Warto?

  Weekend w ośrodku Jasna-Chopok na Słowacji. Warto?

  W samym sercu Słowacji, półtorej godziny jazdy od polskiej granicy, w parku narodowym Niskie Tatry, znajduje się stacja narciarska Jasna-Chopok. To największy ośrodek narciarskich w pobliżu Polski. Alpejski charakter i nowoczesna infrastruktura sprawiają, że co roku przyjeżdżają tu tysiące Polskich narciarzy i snowboardzistów (w minionym sezonie ⅓ wszystkich odwiedzających). Równocześnie wiele osób jest do Chopoka uprzedzonych. Czy rzeczywiście warto jechać na narty do naszych południowych sąsiadów?

 • UOKiK na tropie zmowy cenowej w narciarskim biznesie
 • Idzie prawdziwa zima? Serwisy pogodowe przewidują nawet 25-stopniowe mrozy
 • OC na narty. Jak uniknąć kosztownych problemów na stoku [PORADY]
 • Warunki w Tatrach [BLOG FREERAJDY]

  Warunki w Tatrach [BLOG FREERAJDY]

  "Jest śnieg, jest komunikat lawinowy, w kotłach na Kasprowym pojawili się narciarze, czyli mamy zimę. Na ile możliwości pozwolą spróbujemy w tym sezonie przedstawiać sytuację lawinową w naszych górach, bo mamy wrażenie, że taka informacja może być przydatna." Czytaj o warunkach w Tatrach na blogu przewodników górskich IVBV.