Aktualności

 • Tymczasem w górach... [WYNIKI KONKURSU]

  Tymczasem w górach... [WYNIKI KONKURSU]

  Zadanie było proste - wrzucić w aplikacji na FB Na narty.sport.pl zdjęcie lub grafikę na temat "Tymczasem w górach...". Spośród 15 najpopularniejszych prac redakcyjne jury wybrało trójkę zwycięzców. Oto oni:

 • Tymczasem w górach... [KONKURS]

  Tymczasem w górach... [KONKURS]

  Wrzuć swoje zdjęcie lub grafikę na Facebooka i wygraj atrakcyjne, górskie nagrody. Liczy się oryginalna interpretacja tematu i popularność pracy. Spośród 15 odpowiedzi z największą ilością głosów jury redakcji nanarty.sport.pl i off.sport.pl wybierze trójkę zwycięzców. Na najlepszych czeka kask Narciarski Uvex Core Range, zimowe rękawice do smartphona The North Face, bielizna narciarska Odlo i inne nagrody.

 • Narciarska wiosna poza trasą. Freeride z głową [WIDEO]

  Narciarska wiosna poza trasą. Freeride z głową [WIDEO]

  Wiosna w górach to idealny czas na jazdę poza wyznaczonymi trasami. Ten, coraz bardziej popularny typ narciarstwa, wiąże się z pewnymi specyficznymi zagrożeniami. Ponadto, dla własnej przyjemności, warto mieć również sprzęt przeznaczony właśnie do freeride'u. Jak robić to wszystko z głową?

 • Tanie narty, czyli... wyjazdy w Alpy Francuskie! [PRAKTYCZNE PORADY]

  Tanie narty, czyli... wyjazdy w Alpy Francuskie! [PRAKTYCZNE PORADY]

  W tym sezonie, z powodu niesprzyjającej aury w kraju, coraz więcej narciarzy z Polski zwraca swoją uwagę w kierunku Alp. Dotyczy to również tych, dla których tydzień za granicą to bardzo poważny wydatek. Jeśli szukamy najtańszego miejsca w Europie, w którym do naszej dyspozycji będzie ponad 100 km ośnieżonych tras na jednym, niedrogim karnecie to z pewnością powinniśmy skierować uwagę na Francję. Apartamenty są małe, a wyciągi stosunkowo stare, ale przy odpowiedniej determinacji możemy spędzić tydzień w Alpach w sezonie już za 1500 złotych. Przedstawiamy praktyczne porady dla osób, które zdecydują się na wyjazd do "taniej Francji".

 • Skipass po polsku - 30 lat za światem?

  Skipass po polsku - 30 lat za światem?

  W ramach pracy jeżdżę po wielu alpejskich ośrodkach i spotykam się z ich przedstawicielami. Niemal każda stacja jest częścią jakiegoś większego regionu narciarskiego, w którym obowiązuje jeden wspólny skipass. A w Polsce? 10-przejazdowe karnety na pojedyncze wyciągi mają się dobrze, choć widać już światełko w tunelu. Tunelu, na końcu którego czeka Skipass Tatry, Szczyrk, a może nawet Skipass-Polska.