Aktualności

 • Przegląd najciekawszych narciarskich kraks stycznia
 • Polscy narciarze w liczbach - badanie IPC na zlecenie Tatry Mountain Resort
 • Rozgrzewka na stoku [WIDEO]

  Rozgrzewka na stoku [WIDEO]

  Gdy jesteśmy już na stoku, ale jeszcze zanim przypniemy narty. Dobra rozgrzewka nie tylko zwiększa przyjemność z jazdy ale też znacząco poprawia nasze bezpieczeństwo na stoku. Jak rozgrzewać się sprawnie i skutecznie demonstruje Kasia Leszczyńska, Mistrzyni Polski Instruktorów w gigancie.

 • Red Bull - Zjazd na Krechę 2016. Rejestracja do udziału wciąż trwa!

  Red Bull - Zjazd na Krechę 2016. Rejestracja do udziału wciąż trwa!

  Do startu najszybszego wyścigu sezonu pozostał niecały miesiąc. Już 23 stycznia w Jurgowie pierwsi śmiałkowie powalczą o tytuł zwycięzcy Red Bull Zjazd na Krechę 2016. Impreza ta to również doskonały pomysł na aktywny, zimowy weekend ze znajomymi. Rejestracja udziału w zawodach wciąż trwa na stronie www.redbull.pl/zjazdnakreche.

 • Jak wybrać kask na narty?

  Jak wybrać kask na narty?

  Narciarstwo zjazdowe, zarówno uprawiane wyczynowo jak i rekreacyjnie, jest obarczone ryzykiem kontuzji. W ramach przygotowania do sezonu powinniśmy więc zadbać zarówno o kondycje fizyczną, jak i o odpowiednio dobrany sprzęt sportowy. Na co zwracać uwagę wybierając kask narciarski dla siebie i dziecka?

 • Jędrzej Dobrowolski i Michał Pawlikowski, czyli Mazda Sky Speed Team
 • Jak bardzo tanio ubrać się na narty? Kompletny, nowy strój za mniej niż 340 złotych.

  Jak bardzo tanio ubrać się na narty? Kompletny, nowy strój za mniej niż 340 złotych.

  Uważasz, że strój narciarski kosztuje fortunę? Ten topowy na pewno tak, ale jeżeli zamierzasz spędzić na stoku tylko sześć dni w ciągu roku i dysponujesz ograniczonym budżetem, polecam zakupy na aukcjach internetowych i poszukiwania wśród znajomych. Przeprowadziliśmy symulację. Znaleźliśmy kompletny ubiór narciarski poniżej 340 zł. Wyszukane przeze nas ubrania są nowe - za używane możemy zapłacić jeszcze mniej.

 • Szczyrk. Pastor zachęca do dzielenia się nartami
 • Wirtualne pensjonaty w Zakopanem. Jak nie dać się oszukać?

  Wirtualne pensjonaty w Zakopanem. Jak nie dać się oszukać?

  Okres świąteczno-noworoczny w górskich kurortach to szczyt sezonu. Hotele, pensjonaty czy kwatery rezerwowane są z dużym wyprzedzeniem. Chętnych najszybciej znajdują te o najwyższym standardzie położone w atrakcyjnych miejscach Zakopanego lub innych miejscowości Podhala. Coraz częściej pojawiają się jednak oferty wirtualnych pensjonatów czy kwater.

 • Jędrzej Dobrowolski w tunelu aerodynamicznym

  Jędrzej Dobrowolski w tunelu aerodynamicznym

  Najszybszy narciarz Polski przygotowuje się do kolejnego sezonu Speed Ski. Jedyny reprezentant Polski w narciarstwie szybkim w kategorii Speed One korzysta z porad najlepszych specjalistów w Polsce. Dobrowolski nawiązał ścisłą współpracę z Politechniką Krakowską im. Tadeusza Kościuszki, gdzie w tunelu aerodynamicznym są zbierane wszelkie dane, które mają pomóc zakopiańczykowi w biciu kolejnych rekordów prędkości