Aktualności

 • Bazylika Świętego Piotra w Tatrach? Niemożliwe? A jednak
 • Honor Winter Sports Festival 2017. Nietypowe rodeo w Białce Tatrzańskiej

  Honor Winter Sports Festival 2017. Nietypowe rodeo w Białce Tatrzańskiej

  W weekend 17 - 19 lutego w ośrodku narciarskim Kotelnica Białczańska odbyły się niezwykłe zawody. Na śnieżnej skoczni konkurowali ze sobą narciarze, snowboardziści i rowerzyści. Wśród tych ostatnich zwyciężył Szymon Godziek, a na desce najlepiej poradził sobie Michał Alster. Mistrzem Polski we freeskiingu został Szczepan Karpiel-Bułecka.

 • Mocna dawka adrenaliny w Białce Tatrzańskiej

  Mocna dawka adrenaliny w Białce Tatrzańskiej

  Drugich takich zawodów nie ma nie tylko w Polsce, ale i na świecie. W czasie Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei na jednej śnieżnej konstrukcji rozgrywana jest konkurencja Big Air na nartach, snowboardach i rowerach.

 • #SüdtirolTrip - odkrywamy Inne Włochy [ZAPOWIEDŹ]

  #SüdtirolTrip - odkrywamy Inne Włochy [ZAPOWIEDŹ]

  Czwórka przyjaciół, cztery różne punkty widzenia i jeden kierunek wyjazdu. Ekipa Na Narty.sport.pl i FREERIDERS wyrusza na dwutygodniową wyprawę do Południowego Tyrolu. Poszukają najlepszych stoków w regionie, zjadą trasami Pucharu Świata, sprawdzą potencjał skiturowy i freeridowy tego kawałka Dolomitów. Po całym dniu na stoku skosztują lokalnych specjałów i tupną narciarskim butem w barach Apres ski. #SüdtirolTrip to wyprawa, którą warto śledzić!

 • Najlepsza polska narciarka: Celem jest zwycięstwo! [WYWIAD]

  Najlepsza polska narciarka: Celem jest zwycięstwo! [WYWIAD]

  Karolina Riemen-Żerebecka to czołowa polska narciarka, należąca do pierwszej dziesiątki najlepszych zawodniczek na świecie specjalizujących się w konkurencji ski cross. Na początku tego sezonu zajęła drugie miejsce w zawodach Pucharu Świata FIS w szwajcarskiej Arosie, co jest najlepszym wynikiem w jej karierze. Dwukrotna olimpijka nie spoczywa jednak na laurach i zapowiada walkę o najwyższe miejsce na podium.

 • Trasy biegowe i zjazdowe w Niemczech

  Trasy biegowe i zjazdowe w Niemczech

  Niemcy to bardzo atrakcyjny kraj dla narciarzy - znajduje się w nim ponad 600 obszarów narciarskich. Na południu kraju szeroką ofertę tras biegowych i zjazdowych prezentują wysokie Alpy. Z kolei przy granicy z Francją i Czechami rozciągają się góry niższe, ale za to bardzo malownicze.

 • SNOW EXPO 2016 na Stadionie Narodowym w Warszawie

  SNOW EXPO 2016 na Stadionie Narodowym w Warszawie

  W dniach 22-23 października 2016 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie oprócz prezentacji zimowej, turystycznej Europy będzie można zobaczyć najnowszy sprzęt narciarski i snowboardowy, a nawet spróbować sportów zimowych.

 • Jędrzej Dobrowolski rusza na podbój rekordów!
 • Niedościgniona, czyli Lindsey Vonn i jej rekordy
 • Jak się ubrać na narty - bielizna termoaktywna