Najnowsze artykuły

 • Narty w krainie słońca i pizzy. Region CAMPIGLIO DOLOMITI DI BRENTA, czyli Val di Sole i Val di Renden
 • Nie ma śniegu? Odkryj narty na lodowcu!

  Nie ma śniegu? Odkryj narty na lodowcu!

  Martwi cię brak śniegu a wyjazd narciarski tuż tuż? W Europie wciąż są miejsca gdzie nigdy go nie brakuje. Gdy zima zawodzi najbezpieczniejszym miejscem na wyjazd narciarski pozostają lodowce i wysoko położone stacje narciarskie. Podpowiadamy gdzie pojechać żeby śnieg był na pewno.

 • Red Bull - Zjazd na Krechę 2016. Rejestracja do udziału wciąż trwa!

  Red Bull - Zjazd na Krechę 2016. Rejestracja do udziału wciąż trwa!

  Do startu najszybszego wyścigu sezonu pozostał niecały miesiąc. Już 23 stycznia w Jurgowie pierwsi śmiałkowie powalczą o tytuł zwycięzcy Red Bull Zjazd na Krechę 2016. Impreza ta to również doskonały pomysł na aktywny, zimowy weekend ze znajomymi. Rejestracja udziału w zawodach wciąż trwa na stronie www.redbull.pl/zjazdnakreche.

 • Ile kosztuje sprzęt narciarski

  Ile kosztuje sprzęt narciarski

  Jazda na nartach nie jest najtańszym hobby na świecie, ale są sposoby, by przy zakupie sprzętu sporo zaoszczędzić. Komplet sprzętu to wydatek od dwóch do kilkunastu tysięcy złotych. Ile kosztuje sprzęt narciarski dla amatorów i profesjonalistów, dzieci i dorosłych?

 • Jak wybrać kask na narty?

  Jak wybrać kask na narty?

  Narciarstwo zjazdowe, zarówno uprawiane wyczynowo jak i rekreacyjnie, jest obarczone ryzykiem kontuzji. W ramach przygotowania do sezonu powinniśmy więc zadbać zarówno o kondycje fizyczną, jak i o odpowiednio dobrany sprzęt sportowy. Na co zwracać uwagę wybierając kask narciarski dla siebie i dziecka?

 • Raport śniegowy - gdzie można już jeździć na nartach?

  Raport śniegowy - gdzie można już jeździć na nartach?

  Zima od kilku sezonów nas nie rozpieszcza. Tylko z babcinych opowieści możemy pamiętać śnieg przed domem, który zasypał furtkę i samochody. Ale są już miejsca, gdzie możemy pojeździć na nartach, nie tylko po sztucznym śniegu i nie tylko na lodowcach. Zapraszamy na przegląd ośrodków, do których warto wybrać się już teraz (na Sylwestra) lub na początku stycznia - kiedy na stokach zrobi się luźniej (i często taniej).

 • Narciarskie klimaty we własnym fotelu

  Narciarskie klimaty we własnym fotelu

  Długie i ciemne zimowe wieczory w mieście można wykorzystać leniwie, a narciarsko. Przedstawiamy Wam subiektywny przegląd filmów narciarskich (bądź z nartami w tle) na umilenie oczekiwania na śnieg i święta.

 • Kotelnica Białczańska Winter Sports Festival

  Kotelnica Białczańska Winter Sports Festival

  19 i 20 lutego 2016 - najwyższy czas zaznaczyć te dni w kalendarzu, gdyż właśnie wtedy odbędzie się najbardziej widowiskowa impreza sportowa sezonu zimowego! Na wielkiej skoczni, zbudowanej w sercu najpopularniejszego ośrodka narciarskiego w Polsce, rozegrane zostaną zawody Big Air, w których wezmą udział narciarze, snowboardziści i specjaliści od ewolucji na rowerach!

 • Narty w "The Golden State", czyli Kalifornia to nie tylko złote plaże
 • Jesteś gotowy na najszybszy wyścig sezonu? Red Bull Zjazd na Krechę 2016