Najnowsze artykuły

 • Wysokość ma znaczenie! Najwyżej położone ośrodki narciarskie w Europie
 • Narty biegowe - od czego zacząć, gdzie wystartować i ile to będzie kosztowało

  Narty biegowe - od czego zacząć, gdzie wystartować i ile to będzie kosztowało

  O tym jaką technikę wybrać na początek, gdzie wystartować w zawodach, jak się ubrać by nie zmarznąć, ale też by się nie przegrzać, jak wybrać najlepszy dla nas sprzęt i ile będzie nas to kosztowało radzi Anna Guzik, dyrektor sportowy Red Bull Bieg Zbójników, trener narciarstwa biegowego PZN, instruktor narciarstwa biegowego SITN PZN i delegat techniczny PZN.

 • Skituring - wszystko co powinieneś o nim wiedzieć

  Skituring - wszystko co powinieneś o nim wiedzieć

  Chcesz uniezależnić się od drogich wyciągów? Popracować nad swoją kondycją fizyczną? Spędzić czas w otoczeniu nieskalanej natury? Rozkoszować się zapierającymi dech w piersiach widokami? Jeżeli tak, to skituring jest czymś dla ciebie...

 • Aktualności z tatrzańskich stoków - sypie śnieg!

  Aktualności z tatrzańskich stoków - sypie śnieg!

  W Jasnej i w Tatrach Wysokich śnieg sypnął od wczorajszego popołudnia. I padać nie przestaje. Według ośrodka meteorologicznego spadnie go dzisiaj i przez weekend znacznie więcej. Na narciarzy czekać więc będzie nawet 50 cm świeżego puchu. A co ważne, od soboty ma świecić słońce choć temperatura spadnie poniżej zera.

 • Najlepsze ośrodki sportów zimowych na świecie
 • 'Paradise Waits' - największa produkcja narciarska i snowboardowa sezonu 2015/16 już 22 lutego w Multikinie!
 • Szczyrk. Pojechali na krechę po raz siódmy w historii

  Szczyrk. Pojechali na krechę po raz siódmy w historii

  W sobotę, na stoku Juliany, ponad dwustu zawodników wzięło udział w ?Red Bull Zjazd na Krechę 2016?. W tych wyjątkowych zawodach liczy się dynamika, bezkompromisowość i pewność siebie. W rywalizacji kobiet zwyciężyły Natalia Ficek i Anna Ścisłowicz. Wśród snowboardzistów triumfował Sebastian Węglarz, a najszybszym narciarzem okazał się Marek Białek. Nasza ekipa towarzyszyła śmiałkom w zmaganiach i wystartowała z dziką kartą.

 • Szwajcaria - raj dla narciarzy i snowboardzistów

  Szwajcaria - raj dla narciarzy i snowboardzistów

  Z wysokości 3330 m n.p.m, ze szczytu Mont Fort, roztacza się niesamowity widok na okolicę, a także na najwyższe europejskie szczyty: Mt. Blanc (4810 m n.p.m.) i Matterhorn (4478 m n.p.m). W dół, do stacji Col des Gentianes, prowadzi czarna trasa, którą zjazd zapamiętam na długo. Ale nie tylko dla takich momentów warto tu przyjechać...

 • W Tatrach obowiązuje trzeci stopień zagrożenia lawinowego
 • Drugie życie nart

  Drugie życie nart

  Co zrobić z naszymi ukochanymi nartami, które były z nami lata, gdy właśnie zakupiliśmy nowe? Wyrzucić? Szkoda... Dać komuś? Można, ale przecież już słabo nadają się do jazdy i z resztą mamy do nich sentyment. W takim momencie na pomoc przychodzą pomysły rodem z bloga DIY.