Najnowsze artykuły

 • Mocna dawka adrenaliny w Białce Tatrzańskiej

  Mocna dawka adrenaliny w Białce Tatrzańskiej

  Drugich takich zawodów nie ma nie tylko w Polsce, ale i na świecie. W czasie Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei na jednej śnieżnej konstrukcji rozgrywana jest konkurencja Big Air na nartach, snowboardach i rowerach.

 • Określ jakim typem narciarza jesteś i wybierz najlepszy dla siebie ośrodek narciarski!
 • Południowy Tyrol. 10 rad dla jadących w Dolomity

  Południowy Tyrol. 10 rad dla jadących w Dolomity

  Jeśli zdecydowaliście się wyjechać na ferie zimowe we włoskie Dolomity, a w szczególności do Południowego Tyrolu - ten tekst jest dla Was! Znajdziecie tu 10 podpowiedzi odnośnie tego, co warto sprawdzić przed wyjazdem oraz czego szukać i próbować na miejscu. Dzięki temu Wasz wyjazd może okazać się nie tylko przyjemniejszy, ale także prostszy.

 • #SüdtirolTrip - odkrywamy Inne Włochy [ZAPOWIEDŹ]

  #SüdtirolTrip - odkrywamy Inne Włochy [ZAPOWIEDŹ]

  Czwórka przyjaciół, cztery różne punkty widzenia i jeden kierunek wyjazdu. Ekipa Na Narty.sport.pl i FREERIDERS wyrusza na dwutygodniową wyprawę do Południowego Tyrolu. Poszukają najlepszych stoków w regionie, zjadą trasami Pucharu Świata, sprawdzą potencjał skiturowy i freeridowy tego kawałka Dolomitów. Po całym dniu na stoku skosztują lokalnych specjałów i tupną narciarskim butem w barach Apres ski. #SüdtirolTrip to wyprawa, którą warto śledzić!

 • Najlepsza polska narciarka: Celem jest zwycięstwo! [WYWIAD]

  Najlepsza polska narciarka: Celem jest zwycięstwo! [WYWIAD]

  Karolina Riemen-Żerebecka to czołowa polska narciarka, należąca do pierwszej dziesiątki najlepszych zawodniczek na świecie specjalizujących się w konkurencji ski cross. Na początku tego sezonu zajęła drugie miejsce w zawodach Pucharu Świata FIS w szwajcarskiej Arosie, co jest najlepszym wynikiem w jej karierze. Dwukrotna olimpijka nie spoczywa jednak na laurach i zapowiada walkę o najwyższe miejsce na podium.

 • Ekipa ekstRemalna vs. freeride

  Ekipa ekstRemalna vs. freeride

  Ekipa ekstRemalna wyrusza na kolejną wyprawę. Tym razem redaktorzy Franek i Magda z teamu Renault Kadjar oraz Olek Pobikrowski, ekspert z FREERIDERS.com.pl wyruszają do ośrodka Jasna Chopok. Dlaczego właśnie tam? Bo to najlepsze i najbliższe Polsce miejsce, gdzie można legalnie uprawiać freeride, a oni są głodni ekstremalnych wrażeń i zimowej jazdy.

 • Hintertux - jazda na lodowcu przez okrągły rok

  Hintertux - jazda na lodowcu przez okrągły rok

  Lodowiec Hintertuxer to jedyny całoroczny ośrodek narciarski w Austrii i jedno z niewielu takich miejsc w Europie. Niezależnie, czy w Polsce doskwiera nam brak słońca i ziąb, czy nieznośne letnie upały, 3250 metrów nad poziomem morza na Hinter zawsze można przypiąć narty i "puścić się" w dół. W lecie i wczesną jesienią na zjeżdżających czeka 20 do 30 km tras. Zimą Hinter oferuje 60 kilometrów przygotowanych stoków, a cały region Zillertal ponad osiem razy więcej.

 • IV Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim dla Amatorów

  IV Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim dla Amatorów

  Już 14 stycznia w Zakopanem startują zawody stworzone z myślą o wszystkich miłośnikach białego szaleństwa, w których główną nagrodą jest samochód terenowy! Nie trzeba mieć specjalistycznego sprzętu i nadzwyczajnych umiejętności by wygrać nagrodę główną. Choć te atrybuty na pewno nie zaszkodzą w dostaniu się do specjalnej konkurencji, w której znajdą się zwycięzcy swoich grup wiekowych i kilku szczęśliwców z ?dzikimi kartami? do których uśmiechnie się los.

 • 'Harakiri' i inne doznania. Najlepsze trasy i punkty widokowe w Zillertal.
 • Zillertal - 508 kilometrów bajkowych tras

  Zillertal - 508 kilometrów bajkowych tras

  Znany większości polskich narciarzy austriacki lodowiec Hintertux to, dosłownie i w przenośni, zaledwie wierzchołek góry lodowej. Wokół tego słynnego lodowca działa olbrzymi, różnorodny i niejednokrotnie zapierający dech w piersi ośrodek Zillertal.

 • Idealne prezenty gwiazdkowe dla narciarzy i narciarek

  Idealne prezenty gwiazdkowe dla narciarzy i narciarek

  Co kupić, żeby uszczęśliwić nawet najbardziej wybrednego narciarza czy narciarkę? Jeżeli nie macie jeszcze prezentu dla narciarza/snowboardzisty - spieszymy z pomocą! Sprzęt i gadżety narciarskie to doskonały pomysł na prezent. Okres świąteczny jest zarazem rozpoczęciem zimy, przy niejednym świątecznym stole planować będziemy wspólne górskie wypady. Z czego ucieszy się zapalony narciarz i snowboardzista? Przedstawiamy najciekawsze propozycje na prezent gwiazdkowy dla miłośników jazdy po ośnieżonych stokach. 

 • Kuryslawinowe.pl: Zanim wyjdziesz w góry zimą

  Kuryslawinowe.pl: Zanim wyjdziesz w góry zimą

  Realna ocena własnych możliwości oraz dopasowanie planów do panujących i prognozowanych warunków, to podstawa bezpiecznej i odpowiedzialnej turystyki zimowej. Właśnie dlatego każdy, kto planuje wyprawy w góry, powinien odbyć odpowiednie szkolenie pod okiem doświadczonych nauczycieli - przewodników i ratowników górskich.

 • Honor Winter Sports Festival 2017

  Honor Winter Sports Festival 2017

  W dniach 17-18 lutego 2017 w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska odbędą się jedne z najbardziej widowiskowych zawodów sezonu zimowego. Na wielkiej skoczni powstałej specjalnie na tę okazję rywalizować będą narciarze, snowboardziści i rowerzyści z całej Europy! Zagadkowy "Honor" w tegorocznej nazwie imprezy to marka smartfonów Huawei, sponsora edycji.

 • Trasy biegowe i zjazdowe w Niemczech

  Trasy biegowe i zjazdowe w Niemczech

  Niemcy to bardzo atrakcyjny kraj dla narciarzy - znajduje się w nim ponad 600 obszarów narciarskich. Na południu kraju szeroką ofertę tras biegowych i zjazdowych prezentują wysokie Alpy. Z kolei przy granicy z Francją i Czechami rozciągają się góry niższe, ale za to bardzo malownicze.

 • Tani wyjazd na narty? To naprawdę da się zrobić
Copyright © Agora SA