Najnowsze artykuły

 • La Dolce Vita - włoskie Apres ski [WIDEO i ZDJĘCIA]
 • Ekstremalne Apres ski [WIDEO i ZDJĘCIA]

  Ekstremalne Apres ski [WIDEO i ZDJĘCIA]

  Basen, sauna i restauracja po nartach? Są też inne możliwości. Podczas wyprawy do Południowego Tyrolu załoga SüdtirolTrip spróbowała zupełnie innego sposobu na Apres ski - rowery na stoku, ścianka wspinaczkowa i wspinaczka w lodzie. Zobacz, jakich przygód możesz spróbować podczas wyjazdu na narty.

 • #SüdtirolTrip - odkrywamy Inne Włochy [RELACJA]

  #SüdtirolTrip - odkrywamy Inne Włochy [RELACJA]

  Pomysł był prosty. Grupa przyjaciół, jedno auto i dwa tygodnie dobrej zabawy na północy Włoch. Ewa, Franek, Kuba, Marcin i Olek spróbowali najlepszych zimowych atrakcji, jakie Południowy Tyrol ma do zaoferowania. Oprócz jazdy po przygotowanych stokach, próbowali skiturów, jazdy na fatbike'ach, wspinaczki oraz (co zrobić, taka praca) Apres ski. Poznajcie Południowy Tyrol widziany ich oczami, przeczytajcie relacje, zobaczcie zdjęcia i filmy z wyjazdu!

 • Mocna dawka adrenaliny w Białce Tatrzańskiej

  Mocna dawka adrenaliny w Białce Tatrzańskiej

  Drugich takich zawodów nie ma nie tylko w Polsce, ale i na świecie. W czasie Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei na jednej śnieżnej konstrukcji rozgrywana jest konkurencja Big Air na nartach, snowboardach i rowerach.

 • Określ jakim typem narciarza jesteś i wybierz najlepszy dla siebie ośrodek narciarski!
 • Południowy Tyrol. 10 rad dla jadących w Dolomity

  Południowy Tyrol. 10 rad dla jadących w Dolomity

  Jeśli zdecydowaliście się wyjechać na ferie zimowe we włoskie Dolomity, a w szczególności do Południowego Tyrolu - ten tekst jest dla Was! Znajdziecie tu 10 podpowiedzi odnośnie tego, co warto sprawdzić przed wyjazdem oraz czego szukać i próbować na miejscu. Dzięki temu Wasz wyjazd może okazać się nie tylko przyjemniejszy, ale także prostszy.

 • #SüdtirolTrip - odkrywamy Inne Włochy [ZAPOWIEDŹ]

  #SüdtirolTrip - odkrywamy Inne Włochy [ZAPOWIEDŹ]

  Czwórka przyjaciół, cztery różne punkty widzenia i jeden kierunek wyjazdu. Ekipa Na Narty.sport.pl i FREERIDERS wyrusza na dwutygodniową wyprawę do Południowego Tyrolu. Poszukają najlepszych stoków w regionie, zjadą trasami Pucharu Świata, sprawdzą potencjał skiturowy i freeridowy tego kawałka Dolomitów. Po całym dniu na stoku skosztują lokalnych specjałów i tupną narciarskim butem w barach Apres ski. #SüdtirolTrip to wyprawa, którą warto śledzić!

 • Najlepsza polska narciarka: Celem jest zwycięstwo! [WYWIAD]

  Najlepsza polska narciarka: Celem jest zwycięstwo! [WYWIAD]

  Karolina Riemen-Żerebecka to czołowa polska narciarka, należąca do pierwszej dziesiątki najlepszych zawodniczek na świecie specjalizujących się w konkurencji ski cross. Na początku tego sezonu zajęła drugie miejsce w zawodach Pucharu Świata FIS w szwajcarskiej Arosie, co jest najlepszym wynikiem w jej karierze. Dwukrotna olimpijka nie spoczywa jednak na laurach i zapowiada walkę o najwyższe miejsce na podium.

 • Ekipa ekstRemalna vs. freeride

  Ekipa ekstRemalna vs. freeride

  Ekipa ekstRemalna wyrusza na kolejną wyprawę. Tym razem redaktorzy Franek i Magda z teamu Renault Kadjar oraz Olek Pobikrowski, ekspert z FREERIDERS.com.pl wyruszają do ośrodka Jasna Chopok. Dlaczego właśnie tam? Bo to najlepsze i najbliższe Polsce miejsce, gdzie można legalnie uprawiać freeride, a oni są głodni ekstremalnych wrażeń i zimowej jazdy.

 • Hintertux - jazda na lodowcu przez okrągły rok

  Hintertux - jazda na lodowcu przez okrągły rok

  Lodowiec Hintertuxer to jedyny całoroczny ośrodek narciarski w Austrii i jedno z niewielu takich miejsc w Europie. Niezależnie, czy w Polsce doskwiera nam brak słońca i ziąb, czy nieznośne letnie upały, 3250 metrów nad poziomem morza na Hinter zawsze można przypiąć narty i "puścić się" w dół. W lecie i wczesną jesienią na zjeżdżających czeka 20 do 30 km tras. Zimą Hinter oferuje 60 kilometrów przygotowanych stoków, a cały region Zillertal ponad osiem razy więcej.

 • IV Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim dla Amatorów

  IV Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim dla Amatorów

  Już 14 stycznia w Zakopanem startują zawody stworzone z myślą o wszystkich miłośnikach białego szaleństwa, w których główną nagrodą jest samochód terenowy! Nie trzeba mieć specjalistycznego sprzętu i nadzwyczajnych umiejętności by wygrać nagrodę główną. Choć te atrybuty na pewno nie zaszkodzą w dostaniu się do specjalnej konkurencji, w której znajdą się zwycięzcy swoich grup wiekowych i kilku szczęśliwców z ?dzikimi kartami? do których uśmiechnie się los.

 • Wypadek na nartach? Sprawdź, kto Ci pomoże

  Wypadek na nartach? Sprawdź, kto Ci pomoże

  Sport to zdrowie, wie o tym każdy z nas, ale będąc aktywnym trzeba liczyć się z z kontuzjami. W piątek rozpoczyna się Turniej Czterech Skoczni, natomiast sezon zimowy już trwa. Oprócz odpowiedniego sprzętu, numerów alarmowych, warto mieć zapisany kontakt do placówki medycznej, która profesjonalnie pomoże w przypadku nieoczekiwanego urazu na stoku. Taką pomoc oferuje m.in.: Carolina Medical Center.

 • 'Harakiri' i inne doznania. Najlepsze trasy i punkty widokowe w Zillertal.
 • Zillertal - 508 kilometrów bajkowych tras

  Zillertal - 508 kilometrów bajkowych tras

  Znany większości polskich narciarzy austriacki lodowiec Hintertux to, dosłownie i w przenośni, zaledwie wierzchołek góry lodowej. Wokół tego słynnego lodowca działa olbrzymi, różnorodny i niejednokrotnie zapierający dech w piersi ośrodek Zillertal.

 • Idealne prezenty gwiazdkowe dla narciarzy i narciarek

  Idealne prezenty gwiazdkowe dla narciarzy i narciarek

  Co kupić, żeby uszczęśliwić nawet najbardziej wybrednego narciarza czy narciarkę? Jeżeli nie macie jeszcze prezentu dla narciarza/snowboardzisty - spieszymy z pomocą! Sprzęt i gadżety narciarskie to doskonały pomysł na prezent. Okres świąteczny jest zarazem rozpoczęciem zimy, przy niejednym świątecznym stole planować będziemy wspólne górskie wypady. Z czego ucieszy się zapalony narciarz i snowboardzista? Przedstawiamy najciekawsze propozycje na prezent gwiazdkowy dla miłośników jazdy po ośnieżonych stokach.