Najnowsze artykuły

 • Otwieramy sezon w mocnym stylu

  Otwieramy sezon w mocnym stylu

  Łapie mróz, spadają pierwsze płatki śniegu, Twoi znajomi narzekają na pogodę, a Ty nie wiesz o co im chodzi? Znasz te uczucie? My też! To znak, że zbliża się sezon narciarski. W tym roku czeka nas otwarcie z przytupem. Już w tę sobotę ruszymy na zaśnieżone stoki Chopoku, a wieczorem rozerwiemy się na imprezie w wielkim stylu.

 • Szczyrk nową zimową stolicą Polski?

  Szczyrk nową zimową stolicą Polski?

  To, co zaplanował minister górnictwa w latach 60., dziś w końcu staje się faktem. Mowa o ośrodku narciarskim z prawdziwego zdarzenia, z którego możemy być dumni w Europie.

 • Bądź sprytny i kup już teraz sezonówkę w Szczyrk Mountain Resort
 • Szczyrk Mountain Resort, nowe oblicze narciarstwa w Polsce

  Szczyrk Mountain Resort, nowe oblicze narciarstwa w Polsce

  Szczyrk to ośrodek dobrze znany polskim narciarzom, który odwiedzany przez coraz mniejsze liczby fanów białego szaleństwa popadał w zapomnienie. Od obecnego sezonu 2017/2018 zmieniło się wiele, a to dopiero początek. Ale po kolei.

 • Długi weekend w Tre Cime Dolimiti [WIDEO i FOTO]

  Długi weekend w Tre Cime Dolimiti [WIDEO i FOTO]

  Cztery dni urlopu wykorzystane do maksimum. Narciarska wycieczka Giro delle Cime, karmienie reniferów, wieczorna jazda, sanki i przejazd po najbardziej stromej trasie w całych Włoszech. Na nartach i ratrakiem.

 • Ferie po słowackiej stronie Tatr

  Ferie po słowackiej stronie Tatr

  Zaczynają się ferie zimowe, a ty nadal nie wiesz, gdzie jechać na narty? Spróbujemy rozwiązać ten problem. Poznaj mocne argumenty za tym, aby odwiedzić Słowację, naszego południowego sąsiada. Dowiedź się jak i gdzie znaleźć złoty środek na udane zimowe wakacje.

 • Jak zorganizować sobie tanie wakacje na nartach we Włoszech

  Jak zorganizować sobie tanie wakacje na nartach we Włoszech

  Utarło się przekonanie, że tydzień na nartach we Włoszech jest droższy niż ten spędzony w pensjonacie np. w Gliczarowie. Słusznie, bo to prawda. Ale warunki narciarskie na naszych polskich stokach i w Dolomitach są absolutne nieporównywalne, a różnica w kosztach może być naprawdę niewielka. Nie taki wyjazd drogi, jak go dobrze zaplanujesz.

 • Wstrzymaj oddech z zachwytu! Czyli czego nie przegapić w Trentino
 • Wielkie włoskie wakacje w Trentino

  Wielkie włoskie wakacje w Trentino

  Życie jest piękne. Szczególnie w Trentino. A jak jest, to trzeba brać je garściami. Poznaj cztery mocne argumenty, by nie odkładać zimowych wakacji w tym regionie.

 • Rodzinne wakacje na nartach. Mission possibile