Najnowsze artykuły

 • Szczyrk Mountain Resort, nowe oblicze narciarstwa w Polsce

  Szczyrk Mountain Resort, nowe oblicze narciarstwa w Polsce

  Szczyrk to ośrodek dobrze znany polskim narciarzom, który odwiedzany przez coraz mniejsze liczby fanów białego szaleństwa popadał w zapomnienie. Od obecnego sezonu 2017/2018 zmieniło się wiele, a to dopiero początek. Ale po kolei.

 • Długi weekend w Tre Cime Dolimiti [WIDEO i FOTO]

  Długi weekend w Tre Cime Dolimiti [WIDEO i FOTO]

  Cztery dni urlopu wykorzystane do maksimum. Narciarska wycieczka Giro delle Cime, karmienie reniferów, wieczorna jazda, sanki i przejazd po najbardziej stromej trasie w całych Włoszech. Na nartach i ratrakiem.

 • Ferie po słowackiej stronie Tatr

  Ferie po słowackiej stronie Tatr

  Zaczynają się ferie zimowe, a ty nadal nie wiesz, gdzie jechać na narty? Spróbujemy rozwiązać ten problem. Poznaj mocne argumenty za tym, aby odwiedzić Słowację, naszego południowego sąsiada. Dowiedź się jak i gdzie znaleźć złoty środek na udane zimowe wakacje.

 • Jak zorganizować sobie tanie wakacje na nartach we Włoszech

  Jak zorganizować sobie tanie wakacje na nartach we Włoszech

  Utarło się przekonanie, że tydzień na nartach we Włoszech jest droższy niż ten spędzony w pensjonacie np. w Gliczarowie. Słusznie, bo to prawda. Ale warunki narciarskie na naszych polskich stokach i w Dolomitach są absolutne nieporównywalne, a różnica w kosztach może być naprawdę niewielka. Nie taki wyjazd drogi, jak go dobrze zaplanujesz.

 • Wstrzymaj oddech z zachwytu! Czyli czego nie przegapić w Trentino
 • Wielkie włoskie wakacje w Trentino

  Wielkie włoskie wakacje w Trentino

  Życie jest piękne. Szczególnie w Trentino. A jak jest, to trzeba brać je garściami. Poznaj cztery mocne argumenty, by nie odkładać zimowych wakacji w tym regionie.

 • Rodzinne wakacje na nartach. Mission possibile
 • Gardenissima 2017 - Slalom gigant w stylu maratońskim!

  Gardenissima 2017 - Slalom gigant w stylu maratońskim!

  Na stokach Secedy w Valgardenie rozgrywany jest co roku najdłuższy slalom gigant na świecie. Sześć kilometrów jazdy na tyczkach. Prawdopodobnie większość narciarzy przejechała taką trasę nie jeden raz, ale pokonać slalom gigant o tej długości to już nie taka prosta sprawa!

 • Honor Winter Sports Festival 2017. Nietypowe rodeo w Białce Tatrzańskiej

  Honor Winter Sports Festival 2017. Nietypowe rodeo w Białce Tatrzańskiej

  W weekend 17 - 19 lutego w ośrodku narciarskim Kotelnica Białczańska odbyły się niezwykłe zawody. Na śnieżnej skoczni konkurowali ze sobą narciarze, snowboardziści i rowerzyści. Wśród tych ostatnich zwyciężył Szymon Godziek, a na desce najlepiej poradził sobie Michał Alster. Mistrzem Polski we freeskiingu został Szczepan Karpiel-Bułecka.

 • Zjechać trasą Pucharu Świata. A nawet trzema! [WIDEO i ZDJĘCIA]
 • Skitouring w Południowym Tyrolu [WIDEO i ZDJĘCIA]
 • Giro delle Cime - narciarska wyprawa w Dolomitach [WIDEO i ZDJĘCIA]
 • La Dolce Vita - włoskie Apres ski [WIDEO i ZDJĘCIA]
 • Ekstremalne Apres ski [WIDEO i ZDJĘCIA]

  Ekstremalne Apres ski [WIDEO i ZDJĘCIA]

  Basen, sauna i restauracja po nartach? Są też inne możliwości. Podczas wyprawy do Południowego Tyrolu załoga SüdtirolTrip spróbowała zupełnie innego sposobu na Apres ski - rowery na stoku, ścianka wspinaczkowa i wspinaczka w lodzie. Zobacz, jakich przygód możesz spróbować podczas wyjazdu na narty.

 • #SüdtirolTrip - odkrywamy Inne Włochy [RELACJA]

  #SüdtirolTrip - odkrywamy Inne Włochy [RELACJA]

  Pomysł był prosty. Grupa przyjaciół, jedno auto i dwa tygodnie dobrej zabawy na północy Włoch. Ewa, Franek, Kuba, Marcin i Olek spróbowali najlepszych zimowych atrakcji, jakie Południowy Tyrol ma do zaoferowania. Oprócz jazdy po przygotowanych stokach, próbowali skiturów, jazdy na fatbike'ach, wspinaczki oraz (co zrobić, taka praca) Apres ski. Poznajcie Południowy Tyrol widziany ich oczami, przeczytajcie relacje, zobaczcie zdjęcia i filmy z wyjazdu!