Najnowsze artykuły

 • Tatry Super Ski i Góral Skipass podpisały umowę o współpracy
 • Ostatnie przygotowania do nadchodzącego sezonu narciarskiego

  Ostatnie przygotowania do nadchodzącego sezonu narciarskiego

  Po długiej ciepłej i pięknej tatrzańskiej jesieni przyszła długo oczekiwana przez narciarzy zmiana pogody. W nocy temperatury w Tatrach i na podhalu spadły poniżej zera a delikatnie padający śnieg i zalegające marznące mgły pokryły podhale cienką, warstwa śniegu. W stacjach narciarskich ostatnie przygotowania do nadchodzącego sezonu narciarskiego.

 • Nosal wraca dla sportu alpejskiego

  Nosal wraca dla sportu alpejskiego

  Rada naukowa Tatrzańskiego Parku Narodowego po długiej i burzliwej debacie zaakceptowała projekt poszerzenia tras narciarskich na Nosalu. Kilka dni wcześniej na stoku Nosala odbyły się warsztaty w której wzięli udział przedstawiciele wszystkich zainteresowanych środowisk - narciarze, samorządowcy, pracownicy TPN, przedstawicie rady naukowej, Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska i organizacji pozarządowych.

 • Otwieramy sezon w mocnym stylu

  Otwieramy sezon w mocnym stylu

  Łapie mróz, spadają pierwsze płatki śniegu, Twoi znajomi narzekają na pogodę, a Ty nie wiesz o co im chodzi? Znasz te uczucie? My też! To znak, że zbliża się sezon narciarski. W tym roku czeka nas otwarcie z przytupem. Już w tę sobotę ruszymy na zaśnieżone stoki Chopoku, a wieczorem rozerwiemy się na imprezie w wielkim stylu.

 • Szczyrk nową zimową stolicą Polski?

  Szczyrk nową zimową stolicą Polski?

  To, co zaplanował minister górnictwa w latach 60., dziś w końcu staje się faktem. Mowa o ośrodku narciarskim z prawdziwego zdarzenia, z którego możemy być dumni w Europie.

Copyright © Agora SA