El. MŚ 2018. Armenia - Czarnogóra 3:2. Gospodarze powstali z kolan i sprawili niespodziankę Polakom w ostatniej sekundzie meczu!

Piłkarze reprezentacji Armenii zaserwowali kibicom zgromadzonym na stadionie w Erewanie prawdziwy thriller. Do przerwy, po dwóch szybkich knockdownach, schodzili do szatni z opuszczonymi głowami. W drugiej połowie gospodarze wyszli odmienieni i strzelając trzy gole, w tym ostatniego tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego, skarcili piłkarzy z Czarnogóry, którzy do tego spotkania przystąpili jako liderzy Grupy E. Dzięki temu, jeśli Polacy pokonają Rumunię, biało-czerwoni mogą zostać samodzielnym liderem.

Nikt się nie spodziewał, że ten niemrawo rozpoczęty mecz okaże się prawdziwym thrillerem! Na stadionie w Erewanie Czarnogóra strzeliła dwa gole w przeciągu zaledwie 120 sekund i wydawało się, że Armenia w tym meczu będzie chłopcem do bicia.

Wszystko zmieniło się po przerwie i już po pięciu minutach, po trafieniu Grigoryana, gospodarze dali nadzieję swoim kibicom. Po kwadransie był już remis za sprawą wprowadzonego wcześniej Haroyana. Podrażniona Czarnogóra próbowała ogryźć się rywalowi, ale mimo, że defensywa Armenii w tym spotkaniu nie należała do monolitu, Henrikh Mkhitaryan i spółka nie pozwolili strzelić sobie trzeciego gola.

Ostatnie słowo należało właśnie do coraz lepiej grającej Armenii. Na sekundy przed ostatnim gwizdkiem sędziego na strzał rozpaczy zza pola karnego zdecydował się Ghazaryan i ta decyzja okazała się kapitalnym posunięciem. Już po chwili solidnie grający w tym meczu zawodnik utonął w objęciach kolegów i sensacja stała się faktem. Armenia pokonała Czarnogórę i dała nadzieję Polakom na pierwsze miejsce w Grupie E. Oczywiście jeśli biało-czerwoni pokonają w Bukareszcie Rumunię.

Polscy sportowcy obchodzą Święto Niepodległości. Cieszą się wszyscy, nawet Borussia Dortmund [GALERIA]