M¦ 2010. Włosi mog± awansować bez jednego zwycięstwa

Sytuacja w grupie F piłkarskich mistrzostw ¶wiata w RPA zrobiła się po drugiej kolejce spotkań niezwykle ciekawa. Paragwaj ograł 2:0 Słowację, a Włosi sensacyjnie zremisowali z Now± Zelandi± 1:1 i okazuje się, ze mog± awansować do fazy pucharowej bez choćby jednego zwycięstwa.

W grupie F z czterema punktami na koncie prowadzi Paragwaj. Za nim Włochy i Nowa Zelandia - uzbierali po dwa oczka. Na ostatnim miejscu jest za¶ Słowacja, która wywalczyła tylko jeden punkt. W trzeciej kolejce Paragwaj zmierzy się z Now± Zelandi±, a Włosi ze Słowacj±. Na relację z obu tych spotkań zapraszamy do Sport.pl 24 czerwca od godziny 16:00.

Pierwszy mecz mistrzostw Włosi zremisowali z Paragwajem 1:1. Identyczny wynik padł w ich drugim spotkaniu - tym razem aktualni mistrzowie ¶wiata nie potrafili pokonać Nowej Zelandii. Ich sytuacja w grupie F wci±ż jest jednak do¶ć komfortowa, bowiem przy korzystnym układzie wyników ostatniej serii spotkań, mog± awansować do kolejnej rundy nawet notuj±c kolejny remis.

Jest tylko jeden warunek - Paragwaj pokona Now± Zelandię. Wtedy gracze z Ameryki Południowej z siedmioma punktami wygraj± grupę, a Włosi z trzema punktami na koncie zajm± drugie miejsce.

Zwycięstwo Włochów w ostatnim meczu da im awans do fazy pucharowej bez ogl±dania się na rywali.

Włochy - Nowa Zelandia 1:1. Bramki z meczu

Więcej o kadrze Włoch na M¦ ?

Więcej o: