RPA 2010. Angielscy kibice gola Gerrarda nie zobaczyli

Już w czwartej minucie meczu gola dla reprezentacji Anglii strzelił Steven Gerrard. Angielscy kibice oglądający ten mecz w stacji ITV1 HD tej bramki nie zobaczyli, bo trwały reklamy. Stacja jeszcze w przerwie widzów przeprosiła.

Angielscy kibice oglądający mecz z USA w jakości HD bramki Gerrarda nie zobaczyli, bo nadawca w tym samym momencie włączył reklamy. Telewidzowie, którzy oglądali ten mecz w zwykłej jakości bramkę zobaczyli.

Zdenerwowani kibice zaczęli szturmować fora internetowe, wysyłać maile do stacji. Oficjalny Twitter stacji został zalany narzekaniami na przerwaną transmisję. Użytkownik Timwellspent napisał: ITV przegapiła gola dla Anglii, bo puszczała w tym czasie reklamy. To żart i to dość żenujący.

Prezenter stacji ITV1 Adrian Chiles w przerwie przeprosił widzów. - Przepraszamy tych, którzy oglądali mecz w jakości HD. Myślimy, że wasza transmisja została czymś przerwana - powiedział Chiles.

Rzecznik prasowy ITV powiedział: - Transmisja na kanale ITV 1 HD została czasowo przerwana. Widzów oglądających w SD ten problem nie dotyczył. Przepraszamy za przerwę w transmisji.

To nie pierwsza wpadka ITV podczas ważnej piłkarskiego meczu. W starciu Evertonu z Liverpoolem w Pucharze Anglii widzowie stacji nie zobaczyli zwycięskiej bramki, bo ITV pokazywała wtedy reklamy.

Wraca koszmar Anglików. Wpadka Greena ?

Więcej o: