M¦ 2010. Kaka: W finale chciałbym zagrać z Portugali±

Piłkarz madryckiego Realu Brazylijczyk Kaka w wywiadzie dla hiszpańskiego dziennika ?Marca? powiedział, że jego reprezentacja czuje się na siłach, by na Mistrzostwach ¦wiata w RPA powalczyć o jak najwyższe laury. W finale najchętniej widziałby przyjaciela z klubu - Ronaldo.

25 tys. w puli, 11 tys. zł dla najlepszego - wybierz drużynę i Wygraj Mundial! ?

- My¶lę, że mamy w zespole bardzo dużo prawdziwych profesjonalistów, na tyle utalentowanych, by móc walczyć o mistrzostwo. Sam czuję się wy¶mienicie i powinienem być w ¶wietnej formie przed pocz±tkiem mundialu - zapowiedział pomocnik reprezentacji Brazylii.

Na pytanie o tym, czy dyskutował ze swoim klubowym koleg± Cristiano Ronaldo szanse reprezentacji Brazylii i Portugalii, które trafiły do tej samej grupy na M¦, Kaka odpowiedział: Ronaldo to mój dobry przyjaciel, ale jeszcze nie rozmawiali¶my i nie żartowali¶my na temat meczu pomiędzy naszymi krajami. Może zrobimy to tuż przed spotkaniem.

- Bardzo bym chciał, żeby na mundialu Ronaldo wyst±pił najlepiej, jak może. Nie miałbym nic przeciwko by¶my spotkali się w finale, ale pod jednym warunkiem - zwycięstwo powinno być po naszej stronie - dodał Kaka.

Rio Ferdinand doł±czył na mundialu do Beckhama ?

Więcej o: