MŚ 2010. Beckham asystentem trenera reprezentacji Australii?

Kontuzjowany obecnie David Beckham będzie asystentem trenera reprezentacji Australii podczas czerwcowych mistrzostw świata w RPA - taką informację podały w czwartek nad ranem australijskie media. To oczywiście żart z okazji 1 kwietnia.

Autorami żartu byli dziennikarze gazety "The Sydney Morning Herald" do spółki z radiem ABC. W dziale sportowym gazety pojawiła się informacja, że Beckham (obecnie kontuzjowany) został przekonany do objęcia funkcji asystenta trenera reprezentacji Australii koszem owoców oraz kartką z życzeniami "szybkiego powrotu do zdrowia" od australijskiej federacji.

- Ananasy i banany pokazały Becksowi, że jest doceniany przez Australijczyków. David lubi proste, ale szczere gesty. Właśnie takie jak ten - mówiło tajemnicze źródło.

W audycji radiowej stacji ABC pojawił się sparodiowany wywiad z Beckhamem, w którym przyznał, że jedzie na MŚ z reprezentacją Australii. - Jego głos brzmiał całkiem autentycznie, ale wprawny słuchacz mógł wychwycić różnicę - powiedział później Peter Brennan, menedżer stacji ABC.

Malta, Węgry i Bośnia sprawdzą Niemcy przed MŚ 2010 ?

Więcej o: