M¦ 2010. Maradona nie przywróci Riquelme do kadry

Mimo nacisków ze strony krajowej federacji piłkarskiej, szkoleniowiec Argentyny - Diego Maradona, zapowiedział że nie przywróci do reprezentacji Juana Romana Riquelme. Trener jest skłócony z piłkarzem Boca Juniors od marca 2009, gdy ten nie przybył na zgrupowanie kadry.

Argentyńskie media doniosły, że argentyńska federacja piłkarska naciskała na Maradonę, by ten powołał gwiazdę zespołu z Buenos Aires, jednak "Boski Diego" jest nieugięty i nie chce dać piłkarzowi kolejnej szansy.

- Ta sprawa jest zamknięta. Powołałem Riquelme w marcu, a ten nie przyjechał - wyznał Maradona. - Uwielbiam jego grę i mam nadzieję, że powróci do swojej najlepszej formy dla Boca Juniors, którym jest bardzo potrzebny - dodał.

- Nie muszę ulegać niczyim naciskom i wybiorę piłkarza, który jest w najlepszej dyspozycji - powiedział trener. Widz±c te dzieciaki, które zakładaj± w szatni koszulki Argentyny i patrz±c na ich twarze, wiesz doskonale, kto poradzi sobie na boisku, a kto na ten zaszczyt po prostu nie zasługuje - zakończył Maradona.

Rozpoczęła się czwarta faza sprzedaży biletów na M¦ 2010 ?

Więcej o: