Awantura w ćwierćfinale MŚ. Zagotowało się. Emocje wzięły górę

Pod koniec meczu pomiędzy Argentyną a Holandią wybuchła awantura. Wszystko zainicjował jeden z argentyńskich piłkarzy, który dopuścił się faulu, a następnie kopnął piłkę w ławkę rezerwowych Holendrów, którzy wściekli wbiegli na murawę.

W drugim meczu ćwierćfinałowym Argentyna mierzy się z Holandią. W spotkaniu lepiej prezentowali się piłkarze z Ameryki Południowej, którzy pod koniec meczu prowadzili 2:1. Na listę strzelców wpisali się Nahuel Molina i Leo Messi. Holendrzy odpowiedzieli trafieniem Wouta Weghorsta.

Bójka na meczu Argentyna - Holandia

W końcówce spotkania kibice zgromadzeni na trybunach byli świadkami nieprzyjemnych scen. W pewnym momencie jeden z argentyńskich piłkarzy sfaulował rywala, po czym kopnął piłkę w ławkę rezerwowych Holendrów, którzy wściekli się i wbiegli na boisko. Jeden z nich przewrócił Argentyńczyka, a na murawie wybuchła awantura. Po tym, jak zapanował spokój, sędzia ukarał żółtą kartą Leando Paredesa.

WCup Croatia Brazil SoccerBrazylijskie media opisują klęskę na MŚ. Nic smutniejszego dziś nie przeczytasz

Arbiter doliczył 10 minut i kiedy wydawało się, że Argentyna wygra to spotkanie, w ostatniej akcji Holandia zdobyła wyrównującą bramkę. Na listę strzelców w setnej minucie wpisał się ponownie Wout Weghorst. Był to najpóźniej strzelony gol w historii fazy pucharowej mistrzostw świata.

Czesław MichniewiczPo co pojechał na mundial? A Michniewicz na to: W marcu może być podstawowym graczem