Największy szczęściarz MŚ. Niesamowita historia nauczyciela. Wygrał milion

1 milion dolarów - taką kwotę wygrał pewien Amerykanin dzięki zwycięstwu Maroka z Hiszpanią w 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze. Mężczyzna zdecydował się na postawienie wysokiej sumy na wygraną Marokańczyków, mimo że nie znał nazwiska ani jednego piłkarza występującego w tamtej kadrze.

Reprezentacja Maroka w sobotę zmierzy się z Portugalią w ćwierćfinale mistrzostw świata w Katarze. Zespół trenera Hoalida Regraguiego sprawiając sensację w meczu z Hiszpanią, osiągnęli największy sukces w historii występów tej drużyny na mundialu. Jak się okazuje, tego dnia wygrali nie tylko piłkarze, ale też pewien Amerykanin, który postawił fortunę na awans Marokańczyków!

Zobacz wideo Co ze stadionem z kontenerów? Cała prawda o obiekcie 974 w Katarze

Zaryzykował i postawił duże pieniądze. Wygrał. "Nie znałem żadnego piłkarza"

Zagraniczne media donoszą o niebywałej historii pewnego młodego amerykańskiego nauczyciela, który przed meczem 1/8 finału mistrzostw świata postawił u bukmachera 91 tysięcy dolarów na awans Maroka. Tak duże ryzyko opłaciło się mężczyźnie. Po awansie Marokańczyków wzbogacił się o milion dolarów (ok. 4,45 mln zł).

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Jeszcze ciekawsze są okoliczności wspomnianego zakładu, które opisują zagraniczne media. Nowojorski nauczyciel przyznał, że przy stawianiu na awans Maroka...nawet nie znał żadnego z piłkarzy tej drużyny! - Nie znam nawet nazwiska żadnego z zawodników - przyznał zwycięzca zakładu w rozmowie z "Action Network".

Michniewicz KasperczakKasperczak mówi o Michniewiczu. Prosto z mostu. "Za moich czasów..."

Co skłoniło mężczyznę do postawienia tak dużych pieniędzy na wygraną Maroka? Jak się okazuje, to był impuls. - Nie zamierzam kłamać i mówić, że wiedziałem, co robię. To był zakład, który po prostu dał mi szczęście. Jestem po prostu degeneratem - powiedział żartobliwie. Dodał też, że nie oglądał nawet meczu Maroka z Hiszpanią. W tym czasie prowadził lekcję WF-u. - Od czasu do czasu sprawdzałem wynik w telefonie, ale nie oglądałem meczu.

Leo MessiTrzyma kciuki za Argentynę z szokującego powodu. "Chcę zobaczyć jak Messi płacze"

Maroko w ćwierćfinale zmierzy się z reprezentacją Portugalii. To spotkanie obędzie się w sobotę 10 grudnia o 16:00. Relacja tekstowa na Sport.pl oraz w naszej aplikacji mobilnej.

***

Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać i są dozwolone od 18. roku życia.

Więcej o: