Siostra ostro broni Cristiano Ronaldo. "Zamknijcie się i nie gadajcie bzdur"

Siostra Cristiano Ronaldo - Elma Aveiro - kolejny raz stanęła w obronie brata. "Proszę procent nieszczęśników i hipokrytów, by się zamknęli i nie gadali bzdur" - napisała na Instagramie.

"To wstyd upokarzać człowieka, który dał tak wiele" - we wtorek na Instagramie napisała siostra Cristiano Ronaldo - Elma Aveiro. Kobieta w ten sposób odniosła się do decyzji selekcjonera reprezentacji Portugalii - Fernando Santosa - który posadził Ronaldo na ławce rezerwowych meczu 1/8 finału MŚ przeciwko Szwajcarii (6:1).

Zobacz wideo Ta reprezentacja potrzebuje wymiany pokoleniowej

Decyzja trenera była spowodowana zachowaniem zawodnika w trakcie ostatniego spotkania fazy grupowej przeciwko Korei Południowej (1:2). Kiedy w 65. minucie Santos postanowił zdjąć z boiska Ronaldo, ten wyraźną gestykulacją wyraził swoje niezadowolenie z decyzji selekcjonera.

Roman Kołtoń o premiach za awans screenKołtoń ujawnił nowe fakty ws. "afery premiowej". "30 mln zł na dzień dobry"

Chociaż panowie rozmawiali o sytuacji za zamkniętymi drzwiami, to Ronaldo i tak poniósł konsekwencje. A co gorsza dla niego Portugalia świetnie sobie poradziła. Zastępujący Ronaldo Goncalo Ramos strzelił trzy gole.

Siostra Ronaldo uderzyła w jego krytyków

Portugalskie media, zachwycając się wynikiem i awansem drużyny narodowej, zgodnie podkreśliły, że Ronaldo nie jest jej już potrzebny. I wtedy głos znów zabrała Aveiro, która odniosła się do podobnych komentarzy.

"Odpoczął, udział w sukcesie wzięli inni, po co to całe zamieszanie? Wygraliśmy i już powinniśmy myśleć o kolejnym meczu. Proszę procent nieszczęśników i hipokrytów, by się zamknęli i nie gadali bzdur. Nie plujcie w talerz, z którego jecie" - napisała na Instagramie.

Kibice podczas meczu Polska-Arabia saudyjska na mundialu w Katarze. Al Rayyan, 26 listopada 2022 r.Podsumowano mundial w Katarze z perspektywy kibica. Bulwersujące kwoty

I dodała: "Kibicujcie Portugalii, bo to drużyna, a nie tylko Ronaldo. Szanujcie drużynę, trenera, a zwłaszcza Ronaldo. Cristiano będzie wieczny za to, co zrobił i jeszcze zrobi. Bracie, jestem z ciebie dumna, za to, kim jesteś i co sobą reprezentujesz. Pozostań sobą".

Siostra Ronaldo nie jest jedyną osobą, która stanęła w obronie piłkarza. W podobnym tonie wypowiedział się też napastnik Lechii Gdańsk - Flavio Paixao. "Przychodzi moment, że nikt nas nie szanuje (...) Mają w dupie wszystko, co osiągnęliśmy" - napisał Portugalczyk na Instagramie.

Więcej o: