Onana wyjechał z mundialu i zaczął się dobrze bawić. Co za popis [WIDEO]

Andre Onana kilkanaście dni temu zrezygnował z występów dla Kamerunu na mundialu, ale gra w piłkę nożną nie przestała sprawiać mu przyjemności. W internecie został opublikowany film, na którym bramkarz rywalizuje z kameruńską młodzieżą na piaszczystych boiskach w tym kraju.

Andre Onana rozpoczął mistrzostwa świata jako podstawowy bramkarz reprezentacji Kamerunu. Po spotkaniu ze Szwajcarią (0:1) selekcjoner Rigobert Song miał zastrzeżenia co do jego postawy i poinstruował go, aby grał bardziej "tradycyjnie" i ograniczał się do prostych środków. Zawodnik nie chciał na to przystać i opuścił zgrupowanie. - Włożyłem cały wysiłek i energię w to, by znaleźć rozwiązanie w sytuacji, której często doświadczamy jako piłkarze, ale nie było woli po drugiej stronie - stwierdził w opublikowanym później oświadczeniu.

Zobacz wideo Mila: Polacy dali sobie szansę. Stać nas na grę ofensywną

Andre Onana zrezygnował z udziału mundialu. Teraz gra w piłkę z kameruńską młodzieżą 

Po wyjeździe za zgrupowania bramkarz udał się do ojczyzny, gdzie ma oczyścić umysł przed powrotem do gry w Interze Mediolan. W trakcie urlopu zupełnie nie zrezygnował z piłki. W ostatnich dniach internet obiegły nagrania z piaszczystych boisk w Jaunde, stolicy Kamerunu, gdzie rywalizuje z miejscowymi.

Więcej podobnych treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Na filmach widać Onanę w nietypowej dla niego roli, gdyż zamiast bronić dostępu do bramki, stara się ją zdobyć. Idzie mu całkiem nieźle, podczas rajdu z piłką przepuszcza ją między nogami jednego z rywali, a potem dosyć szczęśliwie strzela gola.

Onana będzie na urlopie do soboty 10 grudnia, gdy piłkarze Interu, którzy nie pojechali na mistrzostwa świata, wrócą ze zgrupowania na Malcie. W kolejnych dniach wraz z nimi będzie się szykował do wznowienia rozgrywek Serie A. Pierwszy mecz Interu zaplanowano na środę 4 stycznia, rywalem będzie Napoli

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.