Dziennikarka wsiadła do auta szejka i dostała prezent. Luksusowy [WIDEO]

- Czy to dla mnie? - zapytała 30-letni dziennikarka po wejściu do luksusowego samochodu katarskiego szejka. Sofia Martinez otrzymała drogi prezent, a jej reakcja robi furorę. Takie rzeczy tylko podczas mundialu w Katarze.

Mundial w Katarze budził kontrowersje przez restrykcyjne zasady panujące nad Zatoką Perską. O brak poszanowania dla mniejszości seksualnych, innych religii czy kobiet. O tym, że nie zawsze jest tak źle, przekonała się ostatnio znana dziennikarka, która została obdarowana przez jednego z szejków kosztownym podarunkiem.

Zobacz wideo Kibicu, piłkarze reprezentacji mają cię w dupie. Mocne kulisy

Dziennikarka dostała od szejka kosztowny prezent

Dziennikarka ESPN Sofia Martinez miała sporo szczęścia. Podczas relacji na żywo została zaproszona przez lokalnego szejka do jego Lamborghini. Na siedzeniu leżało czarne pudełko z kokardą i mała wersja trofeum za zdobycie mistrzostwa świata.

- Czy to dla mnie? - zapytała 30-letni dziennikarka.

- Tak, jest twój - odpowiedział szejk.

Sofia Martinez wysiadła z samochodu i otworzyła prezent, a w pudełku znajdował się jeden z najnowszych modeli telefonu Samsung o wartości około 1000 euro. Dziennikarka była w kompletnym szoku, a menedżerowie w studiu żartobliwie powiedzieli jej: Od tej chwili śledzi was rząd Kataru. Całość można obejrzeć TUTAJ.

Sofia Martinez jest oddelegowana do relacjonowania spotkań Argentyńczyków w ESPN. Jej profil na Instagramie obserwuje około 190 tysięcy użytkowników.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kobiety z innych stron świata są w Katarze różnie traktowane. Furorę robi też jedno z najnowszych zdjęć Ivany Knoll z trybun jednego z katarskich stadionów. Widać na nim, jak kilku katarskich mężczyzn, z uśmiechem na ustach, robi 30-letniej modelce zdjęcia swoimi telefonami

Więcej o: