Argentyńczyk oświadczył się Polce w trakcie wywiadu. Co za obrazek [WIDEO]

Reprezentacje Polski i Argentyny awansowały do 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze, czym z pewnością ucieszyły kibiców obu nacji. Szczególne powody do radości miała para fanów, którą nagrano pod stadionem. Argentyńczyk oświadczył się Polce, a kobieta nie miała wątpliwości.

Argentyna pokonała Polskę 2:0, czym zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie C. Polakom ten wynik również wystarczył, by zagrać w 1/8 finału, ponieważ reprezentacja Meksyku wygrała jedynie 2:1 z Arabią Saudyjską. Kibice obu drużyn świętowali możliwość gry w fazie pucharowej, a jeden z argentyńskich fanów postanowił wykorzystać ten momenty, by oświadczyć się partnerce pochodzącej z Polski. 

Zobacz wideo Zatrzymał Messiego, teraz czas na Mbappe. Wojtek, zatrzymaj Francję!

Oświadczyny pod stadionem po meczu Polski z Argentyną. Wszystko nagrały kamery

Euforia po meczu trwała w najlepsze, a pod stadionem polsko-argentyńska para kibiców gościła przed kamerą jednej ze stacji telewizyjnych. W pewnym momencie mężczyzna z flagą Argentyny postanowił oświadczyć się partnerce. Kobieta z flagą Polski wyglądała na zaskoczoną, ale niemal bez namysłu przyjęła propozycję. 

Na nietypowy obrazek pozytywnie zareagowali inni kibice zgromadzeni pod stadionem. Gapie dopingowali świeżo upieczonych narzeczonych, robili im zdjęcia i ochoczo śpiewali. Dziennikarka próbowała upewnić się, czy oświadczyny zostały przyjęte, na co Polka odpowiedziała: "Tak, tak, jasne!"

Do bohaterów tej dotarli dziennikarze Gulf Today. - Mieszkamy razem od początku roku. Uważam, że dzisiejszy dzień był idealną okazją, bo Argentyna-Polska nie mierzyła się na mundialu od 1978 roku, więc to idealny moment - stwierdził 34-letnie Sebastian Balan.

W 1/8 finału mistrzostw świata Argentyna zmierzy się z Australią, w sobotę 3 grudnia o godzinie 20:00. Polska dzień później o godzinie 16:00 podejmie Francję. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.