Wojciech Szczęsny najlepszym piłkarzem fazy grupowej MŚ 2022 [SPORT.PL LIVE]

Wielkie emocje i kilka sensacji miało miejsce podczas fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze. A wśród jej największych gwiazd był Wojciech Szczęsny. W programie Sport.pl Live pierwszą część mundialu Konrad Ferszter podsumuje z trenerem Marcinem Broniszewskim oraz Julianem Kowalskim z Eleven Sports.

Dania, Belgia, Niemcy, Urugwaj - to największe sensacje mistrzostw świata w Katarze. Reprezentacje, które zupełnie nieoczekiwanie nie zagrają w fazie pucharowej. Chociaż większość drużyn grała lepiej i ładniej od reprezentacji Polski, to w przeciwieństwie do zespołu Czesława Michniewicza, nie zagra w dalszej części turnieju.

Zobacz wideo Wojciech Szczęsny gwiazdą fazy grupowej mundialu [SPORT.PL LIVE]

Wśród jego największych gwiazd był Wojciech Szczęsny. Bramkarz reprezentacji Polski błyszczał nie tylko w drużynie Michniewicza, ale też na tle wszystkich bramkarzy mistrzostw świata. A może też wszystkich piłkarzy?

M.in. o tym Konrad Ferszter porozmawia z trenerem Marcinem Broniszewskim oraz Julianem Kowalskim z Eleven Sports w programie Sport.pl podsumowującym pierwszy etap mundialu. Eksperci wskażą swoje najlepsze jedenastki fazy grupowej MŚ oraz największe rozczarowania i oczarowania katarskiego turnieju. A tych przecież nie brakowało.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.