Komik myślał, że jego żart w Katarze będzie śmieszny. Słono za to zapłacił

Meksykańska stacja telewizyjna San Angel chciała urozmaicić relacje z mistrzostw świata w Katarze, więc zatrudniła komika i youtubera Facundo. Mężczyzna miał zapewnić widzom rozrywkę, a ma poważne kłopoty. Za jeden z głupich żartów został aresztowany przez katarską policję.

W Meksyku popularne stacje telewizyjne Azteca TV oraz Televisa zapraszają do programów sportowych komików, by ożywić programy i przyciągnąć więcej widzów przed telewizory. Stacja San Angel poszła o krok dalej i mianowała komika Facundo reporterem w Katarze, a mężczyzna postanowił wykorzystać szansę do nagrania kilku pranków na przechodniach i uczestnikach ruchu drogowego. Jeden z nich skończył się dla niego w niepożądany sposób. 

Zobacz wideo Mężczyzna w garniturze wyjął telefon i zaczął nagrywać. Inwigilacja irańskich kobiet. Mamy dowód

Meksykański komik chciał robić żarty, a aresztowała go policja. Widocznie nikogo nie rozbawił

Portal "Record" informuje, że kontrowersyjny prezenter chciał zaproponować widzom "asa w rękawie" i postanowił wcielić się w rolę osoby czyszczącej samochody na skrzyżowaniach. W Stanach Zjednoczonych i Meksyku to bardzo popularne, ale w Katarze żaden z kierowców nie miał zamiaru zatrzymywać się przy mężczyźnie. Biegał on ze ściągaczką do szyb oraz środkiem do czyszczenia aut po kilku skrzyżowaniach, a kolejne samochody wymijały go i zdawał się nie przejmować. 

Sytuacja uległa zmianie, kiedy przy mężczyźnie zatrzymał się biały samochód, z którego wysiadł bardzo zdenerwowany mężczyzna. Kierowca postanowił niemal od razu wezwać policję, a ta pojawiła się na miejscu i aresztowała Facundo. Nie wiadomo, czy komik jest już wolny, ponieważ od wtorku nie pojawił się na antenie stacji oraz nie publikował nic w mediach społecznościowych. Na kanale YouTube Facundo zgromadził ponad 2,5 miliona subskrypcji. 

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Reprezentacja Meksyku po remisie z Polską i porażce 0:2 z Argentyną zajmuje ostatnie miejsce w grupie C i potrzebuje wygrać w ostatnim meczu z Arabią Saudyjską, by myśleć o awansie do fazy pucharowej. Spotkanie zaplanowano na środę, o godzinie 20:00 na stadionie Lusail Education Stadium. Arbitrem głównym będzie Anglik Michael Oliver.

Tabela grupy C MŚ w Katarze:

  1. Polska – 4 punkty, bramki 2:0
  2. Argentyna – 3 punkty, bramki 3:2
  3. Arabia Saudyjska – 3 punkty, bramki 2:3
  4. Meksyk – 1 punkt, bramki 0:2
Więcej o: