Szejk z Kataru pomachał do modelki i się zaczęło. Reakcja żony to hit [WIDEO]

Pomachać do nieznajomej kobiety na oczach małżonki? To może się różnie skończyć, o czym przekonał się były emir Kataru, Hamad bin Khalifa Al Thani. Reakcja jego jednej z trzech żona mówi wszystko.

Nie wszystko może się podobać podczas MŚ w Katarze, jak chociażby cyniczne zachowanie prezydenta FIFA Gianniego Infantino czy zakazy dla kibiców. Są też jednak momenty, które mogą wzbudzić uśmiech na twarzach fanów. Ostatnie sieć rozgrzało wideo, które wrzuciła brazylijska modelka, z byłym emirem Kataru i jego żoną w rolach głównych.

Zobacz wideo Michniewicz i jego sztab wybrali się "na miasto". To wiele obrazuje

Były emir Kataru pomachał do modelki na oczach jednej z trzech żon

Desiree Soares opublikowała na Instagramie wideo z trybun podczas meczu Brazylii ze Szwajcarią  Brazylijka nagrywała otoczenie wokół, aż natrafiła na byłego emira Kataru, Hamada bin Khalifa Al Thaniego. Ten pomachał do Soares, a wszystko robił na oczach żony Mozi bint Nasser, która po chwili wyraźnie zdenerowana ironicznie machać i wymownie spojrzała na małżonka.

Wydaje się, że sam szejk niespecjalnie przejął się całą sytuacją. 70-latek jest jednym z najpotężniejszych ludzi w Katarze, który ma trzy żony i trzynaścioro dzieci, a jego majątek szacowany jest na 1,2 miliarda dolarów. W ciągu 18 lat jego rządów Katar stał się jednym z najbogatszych krajów świata, zwiększając produkcję gazu do 77 milionów ton rocznie.

Hamad bin Khalifa Al Thani został emirem Kataru w 1995 roku, gdy zastąpił na tym stanowisku ojca, który zginął w wyniku zamachu stanu. W 2013 roku ustąpił na rzecz jednego ze swoich synów, Tamima bin Hamad Al Thaniego.

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Sam emir Kataru także był bohaterem mediów społecznościowych przy okazji meczu Polski z Arabią Saudyjską. Wszystko z powodu rzutu karnego, który obronił w tamtym spotkaniu Wojciech Szczęsny, co z niezadowoleniem przyjął Tamim bin Hamad Al Thani.

Więcej o: