Chłopiec zapamięta tę chwilę na zawsze. Wszystko dzięki Cristiano Ronaldo [WIDEO]

Ile może znaczyć zwykłe podanie ręki? Jeśli jesteś małym kibicem Cristiano Ronaldo, który ma okazję dotknąć ręki swojego idola - bardzo wiele! Świadczy o tym zabawna sytuacja, która miała miejsce z udziałem Ronaldo przed meczem Portugalii z Urugwajem (2:0).

W poniedziałek wieczorem Portugalia pokonała Urugwaj 2:0 po dwóch golach Bruno Fernandesa i odnosząc drugie zwycięstwo na mistrzostwach świata w Katarze zapewniła sobie awans do 1/8 finału turnieju. Jeszcze przed meczem, w tunelu prowadzącym na murawę Lusail Stadium, doszło do zabawnej scenki z udziałem Cristiano Ronaldo

Zabawna scenka z udziałem Ronaldo. Zrobił dzień małemu kibicowi

Cristiano Ronaldo, żywa legenda portugalskiej i światowej piłki, sprawił, że jeden z chłopców wyprowadzających tego wieczoru piłkarzy na murawę zapamięta datę 27 listopada 2022 roku do końca życia. A wystarczył do tego skromny gest - podanie ręki przez 37-letniego, pięciokrotnego zdobywcę Złotej Piłki. Mina chłopca, któremu Ronaldo podał rękę, była absolutnie bezcenna.

Całą sytuację można obejrzeć na poniższym wideo.

WCup Portugal Uruguay SoccerZakazany gość na murawie zdobył hat-trick. Tego TV nie pokazała [WIDEO]

Cristiano Ronaldo rozegrał w poniedziałkowym spotkaniu 82 minuty i był dosłownie o milimetry od zdobycia swojej dziewiątej bramki na mistrzostwach świata, czym mógł się zrównać z wyczynem legendarnego Eusebio. Po dośrodkowaniu Bruno Fernandesa w 54. minucie były piłkarz Realu Madryt i Manchesteru United nawet cieszył się z gola, ale powtórki pokazały, że Ronaldo piłki głową jednak minimalnie nie sięgnął i trafienie zapisano jego byłemu koledze z United.