Brazylia gra, a Neymara nie ma nawet na stadionie. Oto powód

Kontuzjowany lider reprezentacji Brazylii Neymar nie udał się wraz ze swoim zespołem na 974 Stadium w Dosze, gdzie o 17:00 rozpoczął się mecz Brazylia - Szwajcaria. 30-latek został w hotelu, gdzie kontynuuje leczenie kontuzjowanej kostki.

Neymar prawdopodobnie nie wystąpi już w fazie grupowej mistrzostw świata, po tym jak w pierwszym meczu z Serbią (2:0) doznał skręcenia kostki, przez które musiał opuścić boisko w 79. minucie gry.

Zobacz wideo Wysoka ocena Zielińskiego. "Ten gol dał nam komfort gry i wiarę"

Neymar opuści mecz ze Szwajcarią. Nie będzie go nawet na stadionie

W poniedziałek Brazylia mierzy się w swoim drugim spotkaniu fazy grupowej ze Szwajcarią. Jak informuje francuskie "L'Equipe", Neymar nawet nie udał się ze swoim zespołem na 974 Stadium w Dosze, gdzie rozgrywany będzie ten mecz.

30-letni Brazylijczyk pozostał w hotelu, w którym mieszka reprezentacja Brazylii i tam będzie trzymał kciuki za swoich kolegów, kontynuując leczenie kontuzjowanej kostki.

Neymar pokazał zdjęcie kontuzjowanej kostkiAlarm dla Brazylii na MŚ 2022. Neymar pokazał kontuzjowaną kostkę

Lider "Canarinhos" ma opuścić spotkania ze Szwajcarią i Kamerunem, by być w pełni gotowym na ewentualny mecz 1/8 finału. Nikt nie wyobraża sobie, aby w fazie pucharowej mundialu zabrakło Brazylii, która na inaugurację zaimponowała swoją grą przeciwko Serbom.

Gdyby jednak po meczu ze Szwajcarią Brazylijczycy mieli problemy z awansem, nie wyklucza się, że powrót Neymara zostanie przyspieszony, aby w razie czego mógł on pomóc drużynie już w starciu z Kameruńczykami.

Więcej o: