Brazylia - Szwajcaria. Gdzie i kiedy obejrzeć hit grupy G? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

TV, Brazylia w poniedziałek 28 listopada zmierzy się ze Szwajcarią w drugim meczu w grupie G podczas mundialu w Katarze. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Gdzie oglądać to starcie? Transmisja TV, stream online.

Poniedziałek 28 listopada jest ostatnim dniem spotkań 2. kolejki fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze. W pierwszym meczu w grupie G padło aż sześć goli, a starcie Serbii z Kamerunem zakończyło się remisem 3:3. W drugim pojedynku jedni z faworytów, Brazylijczycy, powalczą o drugie zwycięstwo na mundialu. Czeka ich jednak starcie ze Szwajcarią, która również ma ochotę na kolejny triumf.

Brazylijczycy celują w drugie zwycięstwo. Faworyci chcą pokazać swoją moc w starciu z groźnym rywalem

Canarinhos w meczu otwarcia mierzyli się z Serbami. Przez dłuższy czas żadna z drużyn nie potrafiła zbudować skutecznej akcji, a pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Pierwszy gol padł dopiero w 62. minucie, a jego autorem był Richarlison. W 73. minucie napastnik Tottenhamu dołożył drugie trafienie, strzelając jedną z najpiękniejszych bramek w dotychczasowych spotkaniach. Finalnie Brazylia cieszyła się ze zwycięstwa 2:0, jednak przed meczem 2. kolejki nastroje w zespole nie są do końca optymistyczne. W meczu ze Szwajcarią nie zagra bowiem Neymar, który w pierwszym starciu doznał kontuzji kostki, a z gry wypadło także kilku innych zawodników

WCup Spain Germany SoccerNiemcy złamali regulamin FIFA. Tym razem nie ujdzie im to na sucho

To może dać pewną przewagę psychologiczną Szwajcarom, którzy mają za sobą udany początek w meczu z Kamerunem. Pierwsza połowa nie była do końca udana w wykonaniu drużyny Murata Yakina, jednak w 48. minucie wielką radość dał zespołowi gol Breela Embolo. Trafienie to okazało się jedynym celnym strzałem w tym starciu i Szwajcaria mogła cieszyć się ze zwycięstwa 1:0. To sprawia, że w poniedziałkowym spotkaniu obie drużyny powalczą dodatkowo o miano lidera grupy.

WCup Spain Germany SoccerNiemcy mówią wprost: "Zajdziemy daleko". Stawiają jeden warunek

Mecz Brazylia - Szwajcaria o pierwsze miejsce w grupie G. Gdzie i kiedy oglądać to spotkanie?

Starcie Brazylii ze Szwajcarią odbędzie się w poniedziałek 28 listopada. Pierwszy gwizdek na 974 Stadium w Dosze wybrzmi o godzinie 17:00. Transmisję z tego meczu będzie można zobaczyć w telewizji na antenie TVP 1, TVP Sport i TVP 4K oraz w internecie na stronie sport.tvp.pl.