Brazylia - Szwajcaria. Gdzie i kiedy obejrzeć hit grupy G? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

TV, Brazylia w poniedziałek 28 listopada zmierzy się ze Szwajcarią w drugim meczu w grupie G podczas mundialu w Katarze. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Gdzie oglądać to starcie? Transmisja TV, stream online.

Poniedziałek 28 listopada jest ostatnim dniem spotkań 2. kolejki fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze. W pierwszym meczu w grupie G padło aż sześć goli, a starcie Serbii z Kamerunem zakończyło się remisem 3:3. W drugim pojedynku jedni z faworytów, Brazylijczycy, powalczą o drugie zwycięstwo na mundialu. Czeka ich jednak starcie ze Szwajcarią, która również ma ochotę na kolejny triumf.

Brazylijczycy celują w drugie zwycięstwo. Faworyci chcą pokazać swoją moc w starciu z groźnym rywalem

Canarinhos w meczu otwarcia mierzyli się z Serbami. Przez dłuższy czas żadna z drużyn nie potrafiła zbudować skutecznej akcji, a pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Pierwszy gol padł dopiero w 62. minucie, a jego autorem był Richarlison. W 73. minucie napastnik Tottenhamu dołożył drugie trafienie, strzelając jedną z najpiękniejszych bramek w dotychczasowych spotkaniach. Finalnie Brazylia cieszyła się ze zwycięstwa 2:0, jednak przed meczem 2. kolejki nastroje w zespole nie są do końca optymistyczne. W meczu ze Szwajcarią nie zagra bowiem Neymar, który w pierwszym starciu doznał kontuzji kostki, a z gry wypadło także kilku innych zawodników

To może dać pewną przewagę psychologiczną Szwajcarom, którzy mają za sobą udany początek w meczu z Kamerunem. Pierwsza połowa nie była do końca udana w wykonaniu drużyny Murata Yakina, jednak w 48. minucie wielką radość dał zespołowi gol Breela Embolo. Trafienie to okazało się jedynym celnym strzałem w tym starciu i Szwajcaria mogła cieszyć się ze zwycięstwa 1:0. To sprawia, że w poniedziałkowym spotkaniu obie drużyny powalczą dodatkowo o miano lidera grupy.

Mecz Brazylia - Szwajcaria o pierwsze miejsce w grupie G. Gdzie i kiedy oglądać to spotkanie?

Starcie Brazylii ze Szwajcarią odbędzie się w poniedziałek 28 listopada. Pierwszy gwizdek na 974 Stadium w Dosze wybrzmi o godzinie 17:00. Transmisję z tego meczu będzie można zobaczyć w telewizji na antenie TVP 1, TVP Sport i TVP 4K oraz w internecie na stronie sport.tvp.pl.