Lewandowski spotkał się z kibicem przebierańcem. Polak dotrzymał słowa

Kibic-przebieraniec, który w trakcie meczu Polska - Arabia Saudyjska (2:0) zamienił koszulkę Arabii Saudyjskiej na tę reprezentacji Polski, potkał się w niedzielę z Robertem Lewandowskim! Kapitan Polaków przekazał mu przy tym bezcenny prezent - koszulkę z własnym autografem.

Choć podczas meczu Polska - Arabia Saudyjska (2:0) przewagę na stadionie mieli fani z Arabii, to Polacy też nie mogli narzekać na brak wsparcia. Show skradł jeden z kibiców, który najpierw miał na sobie koszulkę Arabii Saudyjskiej, a po trafieniu Roberta Lewandowskiego nagle ją zdjął i zaprezentował biało-czerwony trykot z numerem 9 i nazwiskiem właśnie napastnika FC Barcelony.

Zobacz wideo Dominik Wardzichowski w Katarze: Poszedłem po meczu do sektora Saudyjczyków!

Na nagranie z tej sytuacji zareagował sam kapitan reprezentacji Polski. "Co za wsparcie! Mam dla ciebie koszulkę! Zgłoś się w komentarzu" - napisał Lewandowski w mediach społecznościowych. Samo nagranie z szalonym kibicem obejrzało na Twitterze ponad 6 milionów osób. 

Robert Lewandowski płacze po goluSpecjalne wsparcie dla Roberta Lewandowskiego. Miał łzy w oczach

Lewandowski spotkał się z szalonym kibicem. Bezcenny prezent

Wspomniany kibic musiał zareagować na wpis Roberta Lewandowskiego, gdyż już w niedzielę doszło do spotkania obu panów w hotelu, w którym przebywa reprezentacja Polski. Fan Lewandowskiego otrzymał od polskiego napastnika bezcenny prezent - koszulkę z jego autografem. 

Robert Lewandowski spotkał się z szalonym kibicemRobert Lewandowski spotkał się z szalonym kibicem Instagram Roberta Lewandowskiego

Przed reprezentacją Polski jeszcze jeden mecz fazy grupowej, w którym zmierzy się ona z Argentyną. Spotkanie, które zadecyduje o awansie biało-czerwonych do 1/8 finału, zostanie rozegrane w środę 30 listopada o godzinie 20:00 czasu polskiego na 974 Stadium w Dosze.

Więcej o: