Kapitalne wieści dla Polski przed decydującym meczem z Argentyną. Nie mogło być lepiej

Po meczu z Arabią Saudyjską nie ma żadnych poważnych urazów. Wszyscy piłkarze będą gotowi na mecz z Argentyną - słyszymy od sztabu reprezentacji Polski. Oczywiście: jeśli nic nieprzewidzianego nie wydarzy się na dwóch ostatnich treningach.

Niedziela jest dla kadrowiczów dniem wolnym. Piłkarze spędzają go z rodzinami. Nie ma treningu, nie ma żadnych oficjalnych aktywności. Ale najważniejsza wiadomość jest taka, że wszyscy są zdrowi. Po meczu z Arabią Saudyjską (2:0) nikt nie narzeka na żadne urazy. - To aż zaskakujące - słyszymy w kadrze.

Zobacz wideo Dominik Wardzichowski w Katarze: Poszedłem po meczu do sektora Saudyjczyków!

- Wszyscy będą gotowi na Argentynę - zapewniają nas ludzie ze sztabu kadry. Pod nazwiskiem nikt wypowiadać się nie chce. W reprezentacji Polski od czwartku trwa cisza medialna. Zarządził ją Czesław Michniewicz, jeszcze przed spotkaniem z Saudyjczykami. A, że atmosfera wewnątrz kadry po zwycięstwie z Arabią jest bardzo dobra, nikt wyłamywać się nie chce.

Brak problemów zdrowotnych to fantastyczna informacja przed kluczowym o wyjście z grupy meczem z Argentyną. Tym bardziej że po spotkaniu z Meksykiem na urazy narzekało dwóch kluczowych piłkarzy naszej kadry: Bartosz Bereszyński i Piotr Zieliński. Obaj mieli problemy z mięśniem dwugłowym uda, ale obaj wyszli na mecz z Arabią w podstawowym składzie i odegrali w nim kluczowe role.

Robert Lewandowski płacze po goluSpecjalne wsparcie dla Roberta Lewandowskiego. Miał łzy w oczach

W poniedziałek o godz. 15 kadrowicze wrócą na boisko. Trening w całości będzie zamknięty dla przedstawicieli mediów. 45 minut wcześniej na konferencji prasowej pojawią się trzej rezerwowi piłkarze: Mateusz Wieteska, Szymon Żurkowski i Damian Szymański. Mecz z Argentyną w środę o 20.

Więcej o: