Polski kibic prowokuje w strefie kibica. Sam wobec tysięcy [WIDEO]

Jeden polski kibic oglądał mecz kadry Czesława Michniewicza z Arabią Saudyjską w strefie kibica w Dosze. Mężczyzna dał upust emocjom po bramce Roberta Lewandowskiego i zaczął uciszać kibiców Arabii Saudyjskiej. - To odważny polski kibic - napisał autor nagrania na TikToku, które zebrało ponad 780 tysięcy wyświetleń w ciągu 24 godzin.

Reprezentacja Polski przybliżyła się do awansu do fazy pucharowej mistrzostw świata w Katarze dzięki wygranej 2:0 nad Arabią Saudyjską po bramkach Piotra Zielińskiego oraz Roberta Lewandowskiego. Portal theanalyst.com wyliczył, że reprezentacja Polski ma 70 proc. szans na awans do fazy pucharowej mundialu przed meczami w ostatniej kolejce. Piłkarze Czesława Michniewicza zagrają ostatni grupowy mecz z Argentyną na 974 Stadium.

Zobacz wideo Jak Wojciech Szczęsny obronił karnego? Wyjaśnia Paweł Kieszek w Sport.pl Live

Odważny Polak w strefie kibica podczas meczu z Arabią Saudyjską. Prowokował i uciszał fanów Arabii

Raouf El Sheriff, arabski vloger, którego obserwuje ponad 1,5 miliona osób, a który m.in. pokazuje w mediach społecznościowych atrakcje i rozmowy z kibicami na katarskim mundialu, opublikował na TikToku nagranie ze strefy kibica podczas meczu Polski z Arabią Saudyjską. Na nim widać zachowanie polskiego fana po bramce Roberta Lewandowskiego z 82. minuty. Warto zauważyć, że to było pierwsze trafienie kapitana reprezentacji Polski w historii występów na mistrzostwach świata.

Mężczyzna starał się sprowokować obecnych kibiców Arabii Saudyjskiej, przystawiając palec do ust w geście uciszenia ich oraz wskazując na ucho. Część z osób obecnych w strefie kibica w ogóle nie reagowała na to zachowanie, inni tylko się uśmiechali. Pod koniec nagrania widać, że jedna z osób wstała i ruszyła w stronę Polaka, ale nie wiadomo, co się stało później. Można też zauważyć, że mecz Polski oglądali też kibice w koszulkach reprezentacji Brazylii czy Argentyny. Nagranie zebrało łącznie ponad 780 tysięcy wyświetleń.

Kluczowy mecz reprezentacji Polski w fazie grupowej mistrzostw świata przeciwko Argentynie odbędzie się w środę 30 listopada o godz. 20:00. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej na żywo w Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: