Bramkarz zaśpiewał hymn i został nagle zmieniony. Hiszpanie podają powód

Yassine Bounou zaśpiewał marokański hymn, ale nie stawił się na powitanie kapitanów tuż przed niedzielnym meczem z Belgią. Bramkarz Maroka w ogóle nie stanął w bramce, w ostatniej chwili została przeprowadzona zmiana.

Yassine Bounou to podstawowy bramkarz reprezentacji Maroka. Miał być jednym z pewniejszych punktów afrykańskiej reprezentacji na mundialu, w tym w niedzielnym meczu z Belgią. Tuż przed spotkaniem doszło jednak do niespodziewanej zmiany, którą zauważono dopiero po kilkunastu minutach.

Zobacz wideo Jak Wojciech Szczęsny obronił karnego? Wyjaśnia Paweł Kieszek w Sport.pl Live

Nagła zmiana w kadrze Maroka. Munir zmienił Bounou

Bounou wyszedł z marokańskim zespołem na murawę, stanął do odśpiewania hymnu narodowego. Gdy miało dojść do powitania obu kapitanów i wyboru połowy boiska, nie zjawił się. Eden Hazard i sędziowie musieli poczekać na rozwój wydarzeń. Po dłuższej chwili zamiast Bounou przybiegł Romain Saiss, obrońca kadry Maroka.

Wojciech Szczęsny i Robert LewandowskiSzczęsny show. Powiedział, dlaczego Lewandowski płakał po golu. HIT

Bounou ostatecznie nie wyszedł na boisko. Tuż przed pierwszym gwizdkiem doszło do korekty w składzie i między słupkami stanął Munir El Kajoui, który też pozował do oficjalnych zdjęć zespołu przed rozpoczęciem meczu. Marokańska federacja dopiero po 10 minutach od rozpoczęcia meczu podała informację o nagłej zmianie bramkarza na to spotkanie.

Komentatorzy tego meczu w polskiej telewizji dopiero po 20 minutach zauważyli, że jest inny golkiper. W podobnym momencie internauci też zaczęli zwracać uwagę na zmianę w składzie Maroka.

Saudyjczycy kpili z Lewandowskiego i MessiegoSaudyjczycy kpią z Lewandowskiego. Skreślili "Where is Messi?" [WIDEO]

Długo nie były znane powody przeprowadzonej w ostatniej chwili zmiany. Redakcja hiszpańskiego serwisu Relevo ujawniła, że niedyspozycja Bounou to skutek uboczny środków przeciwbólowych, które zażył z powodu bólu biodra.

Więcej o: