Trzech piłkarzy reprezentacji Portugalii opuściło spotkanie z Cristiano Ronaldo

Trzech piłkarzy reprezentacji Portugalii nie przyszło na kolację zorganizowaną przez Cristiano Ronaldo. Woleli spędzić czas z rodziną.

Cristiano Ronaldo po wygranym meczu Portugalii 3:2 z Ghaną na mistrzostwach świata postanowił nieco odreagować zamieszanie z nim związane w ostatnich tygodniach. Było o nim głośno po kontrowersyjnym wywiadzie udzielonym Piersowi Morganowi.

Zobacz wideo Katar. W tych miejscach mieszkają i trenują polscy piłkarze

Piotr Zieliński strzelił bramkęTak wygląda sytuacja w "polskiej" grupie. Znakomite wiadomości

Trzech zawodników nie przyszło na kolację Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo zabrał całą drużynę na kolację. Zapłacił rachunek za wszystkich, którzy przyszli. Na kolację przyszli niemal wszyscy zawodnicy. Nie zjawili się trzej piłkarze: obrońca Joao Cancelo, pomocnik Bernardo Silva (obaj Manchester City) oraz bramkarz Jose Sa (Wolverhampton). Wszyscy postanowili ten wieczór spędzić z najbliższymi, którzy są w Katarze. Na kolacji byli za to dwaj koledzy Cristiano Ronaldo z Manchesteru United: Bruno Fernandez i Diogo Dalot.

Według informacji "El Espanol" Cristiano Ronaldo kolacja odbyła się w niedawno otwartej restauracji Tatel de Doha na wyspie Al Maha. Tatel de Doha należy do Mabel Hospitality (sieć restauracji), której partnerami są m.in. Cristiano Ronaldo oraz Rafael Nadal. Kolacja trwała do godz. 23.30. Wtedy autokar zabrał zawodników do hotelu.

Portugalia w pierwszej kolejce pokonała Ghanę 3:2 i prowadzi w grupie H. Drugie miejsce zajmuje Urugwaj, trzecie Korea Południowa (po punkcie), a czwarte Ghana (0).

Wyliczono szanse Polski na awans do 1/8 finału MŚ 2022. KosmosWyliczono szanse Polski na awans do 1/8 finału MŚ 2022. Kosmos

W drugiej kolejce Portugalia zagra z Urugwajem (poniedziałek, 28 listopada, godz. 20), a Ghana zmierzy się z Koreą Południową (28 listopada, godz. 14). Relacja z tych meczów na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE.

Więcej o: