Analizujemy pierwszego gola w meczu Polska - Arabia Saudyjska [Sport.pl LIVE]

Reprezentacja Polski pokonała Arabię Saudyjską 2:0 w swoim drugim meczu mistrzostw świata w Katarze. Oto, jak padł pierwszy gol tego spotkania autorstwa Piotra Zielińskiego. W programie "Sport.pl LIVE" analizowali to Kacper Sosnowski i Marcin Broniszewski.

Po dwóch kolejkach fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze reprezentacja Polski ma na swoim koncie cztery punkty. Po bezbramkowym remisie z Meksykiem w sobotę biało-czerwoni pokonali zespół Arabii Saudyjskiej 2:0, dzięki czemu prowadzą w tabeli grupy C. 

W sobotnim spotkaniu z Arabią Saudyjską bohaterami reprezentacji Polski byli m.in. Piotr Zieliński i Robert Lewandowski, strzelcy bramek dla drużyny Czesława Michniewicza. 

W pomeczowym programie "Sport.pl LIVE" Kacper Sosnowski i Marcin Broniszewski analizowali piękną akcję bramkową Polaków z 39. minuty, która zakończyła się trafieniem Piotra Zielińskiego na 1:0. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału wideo. 

Zobacz wideo Duet Sosnowski - Broniszewski wyjaśnia, jak padła pierwsza bramka w meczu Polska - Arabia Saudyjska

W ostatniej kolejce fazy grupowej mistrzostw świata reprezentacja Polski zmierzy się z Argentyną. To spotkanie zostanie rozegrane w środę 30 listopada o godzinie 20:00 czasu polskiego

Sensacyjny bohater Polaków. Wyciągnął nas z piekła. Wybór piłkarza meczu dziwiSensacyjny bohater Polaków. Wyciągnął nas z piekła. Wybór piłkarza meczu dziwi

Więcej o: