Gdy nie gramy w piłkę, Piotr Zieliński cierpi [Sport.pl LIVE]

Piotr Zieliński, strzelec pierwszej bramki w meczu z Arabią Saudyjską (2:0), był jednym z bohaterów tego spotkania po stronie reprezentacji Polski. Oto, jak pomocnika Napoli oceniono w programie "Sport.pl LIVE".

Reprezentacja Polski pokonała w sobotę Arabię Saudyjską 2:0 w meczu drugiej kolejki grupy C piłkarskich mistrzostw świata w Katarze. Gole dla biało-czerwonych strzelali w tym spotkaniu Piotr Zieliński i Robert Lewandowski. Dzięki tej wygranej Polacy po dwóch kolejkach prowadzą w tabeli swojej grupy z dorobkiem czterech punktów, ale o awans do 1/8 finału będą musieli walczyć w ostatnim spotkaniu z Argentyną, które odbędzie się w środę.

- Występ Piotra Zielińskiego przeciwko Arabii Saudyjskiej trwał tylko 63 minuty i choć nie był wybitny, to 28-letni pomocnik był jednym z bohaterów spotkania. Jego petarda z 39. minuty przełamała niemoc, dała impuls, była kluczowa dla wyniku i zwycięstwa 2:0 - pisaliśmy, analizując analizie występu 28-latka.

W pomeczowym programie "Sport.pl LIVE" Kacper Sosnowski i jego eksperci bardzo pozytywnie ocenili występ Piotra Zielińskiego, przyznając mu notę "4+" w szkolnej skali 1-6. Aby zobaczyć, jak argumentowano tę ocenę dla pomocnika Napoli, zapraszamy do obejrzenia naszego poniższego wideo.