Kibic Arabii skradł show. Miał jedną prośbę do Meksyku. "Wykopcie"

W trakcie transmisji jednego z meksykańskich kanałów w kadrze pojawił się kibic Arabii Saudyjskiej. Swoje "5 minut" mężczyzna przeznaczył na prosty, lecz dosadny komunikat.

Wygrana Arabii Saudyjskiej z Argentyną rozbudziła w jej kibicach wyjątkowo euforyczne emocje. Kraj uwierzył, że ma szansę wyjść z grupy i czuje się coraz pewniej. Ponadto Saudyjczycy najchętniej postawiliby krzyżyk na właśnie na ekipie Leo Messiego, co potwierdził jeden z nich w wywiadzie dla meksykańskiej telewizji Fox Sports.

Zobacz wideo Katar. W tych miejscach mieszkają i trenują polscy piłkarze

"Wykopcie Messiego z mistrzostw"

Sytuacja wynikła zupełnie przypadkowo. W trakcie relacji z katarskich ulic, którą prowadziła meksykańska telewizja, w kadrze pojawił się kibic Arabii Saudyjskiej. Początkowo zrobił to tylko dla żartu, ale reporterka postanowiła dać mu trochę czasu antenowego i zaprosiła go do rozmowy.

W nieco chaotycznym i żartobliwym stylu Saudyjczyk wypowiedział się na temat spotkania Argentyny z Meksykiem. W imieniu saudyjskich kibiców poprosił, aby Meksyk "wykopał Messiego z mundialu". Rozemocjonowany fan powtórzył również kilkukrotnie retoryczne pytanie: "Gdzie jest Messi?". Najwyraźniej po wygranej zespołu czasem nawet i kibicom woda sodowa potrafi uderzyć do głowy, ale czy to coś złego? Takie akcenty tylko jeszcze solidniej tworzą atmosferę rywalizacji.

Xavi na lotnisku w Barcelonie / XaviWielki powrót Xaviego do Kataru. Królewskie powitanie po przylocie na MŚ

Więcej treści sportowych na Gazeta.pl.

Życzenie fana Arabii będzie niełatwe do spełnienia, lecz Argentyna musi wygrać, bo sam remis może jej dać za mało. Presja ciąży na "Albicelestes", a Meksyk łatwo punktów nie odda - remis z Polską również nie zostawił go w komfortowej sytuacji. W Grupie C sporo się jeszcze może pozmieniać.

Mecz Argentyny z Meksykiem odbędzie się jako ostatni z sobotnich. Zespoły wejdą na boisko o godzinie 20:00, a więc obydwa będą już doskonale wiedziały, jakim wynikiem skończyło się spotkanie Polski z Arabią Saudyjską.

Luis Enrique odpowiedział na zaskakujące pytanie o chłopaka córkiLuis Enrique "grozi" piłkarzowi: Jeśli to zrobi, zmienię go natychmiast

Więcej o: