Luis Enrique "grozi" piłkarzowi: Jeśli to zrobi, zmienię go natychmiast

Luis Enrique kolejny raz spotkał się z kibicami za pośrednictwem popularnej platformy Twitch. Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii odpowiadał na pytania po zwycięstwie 7:0 nad Kostaryką, a jedno z nich dotyczyło Ferrana Torresa - prywatnie chłopaka jego córki. Szkolenowiec w mistrzowski sposób zażartował z piłkarza.

Luis Enrique niedawno postanowił wprowadzić w życie nowy rodzaj konferencji prasowej. Hiszpan zdecydował, że będzie korzystać z popularnej platformy Twitch, by łączyć się bezpośrednio z kibicami. Teraz także oni, nie tylko dziennikarze, mają okazję zadać szkoleniowcowi pytania. Transmisje z udziałem Enrique cieszą się coraz większą popularnością. 

Zobacz wideo Ile kosztuje kebab w Katarze i jak smakuje? Recenzja od dziennikarza Sport.pl

Luis Enrique dostał zaskakujące pytanie o Ferrana Torresa. "Nigdy w życiu nie postawi stopy na stadionie piłkarskim"

Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii kolejną transmisję przeprowadził po wygranym 7:0 meczu mistrzostw świata z Kostaryką. Odpowiadał na pytania dotyczące gry jego piłkarzy, taktyki, czy kolejnych planów. Nie zabrakło jednak także miejsca na humor. Enrique chętnie żartuje z kibicami i udowodnił, że ma świetne poczucie humoru.

Cristiano Ronaldo pocieszył Diogo CostęTak Cristiano Ronaldo zachował się po ostatnim gwizdku [WIDEO]

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

W pewnym momencie dostał bowiem pytanie o Ferrana Torresa. Dlaczego akurat o niego? Napastnik FC Barcelony jest prywatnie chłopakiem córki Luisa Enrique, Siry Martinez. Jeden z kibiców chciał wiedzieć, co szkoleniowiec zrobi, gdy Torres po strzelonym golu zaprezentuje słynną cieszynkę "smoczka", co będzie oznaczać, że jego ukochana spodziewa się narodzin dziecka. 

- Jeśli Ferran Torres wykona gest smoczka, zmienię go natychmiast, wyślę na trybuny i już nigdy w życiu nie postawi stopy na stadionie piłkarskim - odparł Enrique. Oczywiście po chwili podkreślił, że tylko żartuje. Kto wie, może wręcz ucieszyłaby go taka niespodziewana informacja. Całą sytuację można zobaczyć na nagraniu poniżej.

Hiszpanie po imponującym zwycięstwie nad Kostaryką są liderami grupy E przed Japonią. W kolejnym meczu zagrają z Niemcami, dla których będzie to walka o pozostanie w turnieju po sensacyjnej porażce 1:2 właśnie z Japonią. Spotkanie odbędzie się 27 listopada o godzinie 20:00. 

Media: Mundial trwa, a Leo Messi prowadzi rozmowy z nowym klubemMedia: Mundial trwa, a Leo Messi prowadzi rozmowy z nowym klubem

Więcej o: