Przedstawił jedenastkę na mecz z Arabią Saudyjską. "Nie zdziwię się"

- Nie zdziwię się, jak wyjdziemy na Arabię bez zmian. To nie będzie wielkie zaskoczenie - wyznał Bartosz Bosacki w rozmowie z portalem Meczyki.pl. Były reprezentant Polski wytypował także wyjściowy skład na mecz przeciwko Arabii Saudyjskiej na mundialu w Katarze.

W miniony wtorek reprezentacja Polski rozpoczęła zmagania na mistrzostwach świata w Katarze. W pierwszym meczu zmierzyła się z Meksykiem. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, ale Polacy rozczarowali kibiców i ekspertów stylem gry. Teraz drużynę Czesława Michniewicza czeka starcie z Arabią Saudyjską. 

Zobacz wideo Kibice w Katarze obejrzeli trening reprezentacji Polski

Bartosz Bosacki wytypował skład na mecz z Arabią Saudyjską

Wielu kibiców i ekspertów zastanawia się, jakim składem powinna wyjść reprezentacja Polski w tym meczu. W rozmowie z portalem Meczyki.pl na ten temat wypowiedział się Bartosz Bosacki i wytypował wyjściową "jedenastkę". 

- Nie zdziwię się, jak wyjdziemy na Arabię bez zmian. To nie będzie wielkie zaskoczenie. Ale jak kogoś zmieniać, to mam dwie takie postaci w głowie, Grzegorza Krychowiaka i Nicolę Zalewskiego. Jak widzę skład? W bramce Szczęsny. Obrona to Cash, Glik, Kiwior, Bereszyński. Krystian Bielik za Krychowiaka w środku, dalej Zieliński i Szymański. Na skrzydle Kamiński, w ataku Lewandowski - wyznał były reprezentant Polski. Bosacki nie zdradził, kto powinien zastąpić Nicolę Zalewskiego. - Tutaj już zostawiam znak zapytania - dodał. 

Robert LewandowskiPokazali, co było za bramką. Szokująca teoria. To dlatego Lewandowski nie trafił

W starciu z Meksykiem reprezentacja Polski zawiodła. Szczególnie słabo spisała się w ofensywie, a przez większość czasu dominowali piłkarze z Ameryki Północnej. Bosacki zdradził także, czy w spotkaniu z Arabią Saudyjską Polacy zaprezentują się z lepszej strony.

- Wydaje mi się, że zagramy lepiej, a na pewno inaczej. Będziemy tworzyć ataki, a nie tylko zabezpieczać tyły. Po prostu pod kątem prowadzenia gry w tym meczu, to my musimy przejąć inicjatywę. Z Arabią musimy prowadzić grę, mimo że tego nie potrafimy - dodał.

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Spotkanie z Arabią Saudyjską odbędzie się w najbliższą sobotę o 14:00. Drużyna z Azji udowodniła, że będzie trudnym rywalem. We wtorek sensacyjnie pokonała 2:1 Argentynę i dzięki temu jest liderem grupy. Drugie miejsce zajmuje Polska, a trzecie Meksyk. Stawkę obecnie zamyka Argentyna. 

Czesław MichniewiczAfera wokół kadry? Staliśmy dwa metry od Michniewicza. Nie wszystko się nagrało

Więcej o: